reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Bra kochana, dostawał cyca, ale nie wiem czego się budził, może te zęby cholerne... Dziś przed pierwszą drzemką straszny płacz, zasnął bidulek:-(
Agacio tak mi się wydaje,że Jasiek podczytał wczoraj BB i telepatycznie się dogadał z Lenonkiem.

Hope,Stynka,Bea buziaki dla maluchów:*!

Jakaś zmęczona jestem i bez humoru, P chce sobie wyjsc wieczorem...sam oczywiscie...
 
reklama
Witam u nas pogoda super czekamy na tatusia i idziemy w miasto. U nas nocki raczej kiepskie ale to przez zęby podejrzewam o 3 obudziła się z krzykiem nie dało jej się uspokoić tak bardzo ją bolały więc daliśmy jej nurofen i po 30 minutach około 5 znowu zasnęła. Biedaczka moja mała. Ja już mam dość po 5-6 pobudek co noc. Siada mi organizm zmęczona jestem muszę jakieś witaminki połykać.
Bra ja też staram się nie dawać za często ale jak już bardzo płacze to jej daję ale z reguły dopiero na noc aby się wyspała. W ciągu dnia to musi być już naprawde źle.

Hope Bea ​równo 10 miesięcy temu się męczyłyśmy na porodówkach a już takie duże urwisy nam porosły buziaki dla nich.
 
agacio powoli wraca apetycik :) zjadła calusieńki słoik zupki pomidorowej i tak sie zastanawim czy ten brak apetytu nie jest po części spowodowany znudzeniem mamusiowa kuchnią. :sorry::-D

aina, styna mam nadzieję, że ta nocka będzie lżejsza.

nasz Lenuś dzisiaj spokojniejszy niż wczoraj, juz prawie widac ząbek. a będzie śmiesznie bo będzie miała dwie lewe jedyneczki :-D
poza tym tylko do mamy i mamy, chyba przyzwyczaiła się, że jestesmy tak dużo tylko we dwie w domku, tym bardziej, że calusieńki następny tydzień też tak będzie.
ale tak dodam, że nie przeszkadza mi to, nawet dumna chodzę, że taka ważna i niezastąpiona jestem :-D

eh nie chciało mi sie obiadu robic więc zamówiliśmy pizzę , zjadłam calusieńkie pół i troche mi niedobrze buuuuu ale warto było :-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie majóweczki :*
Ojj mam dość. Teść właściwie wyrzucił mnie z domu :/ Skomplikowana sytuacja...ehhh...spakowałam się, wzięłam Kubę i pojechałam do rodziców. Szybko tam nie wrócę (jeśli w ogóle wróce) Nie mam sił. Niby on jest chory psychicznie, teraz łączy alkohol z lekami i mu odbija dosłownie, ale mimo wszystko ja nie pozwolę się tak traktować. M. i teściowa chcieli mnie zatrzymać, ale nie zostałam...ehhh nie wiem co dalej:-(
 
Majowa o kurka!!!!!!! M tam został??? Powinien jechać z Tobą.Masz rację nie wracaj tam nie pozwalaj,żeby Kubuś patrzył na pijaństwo i chore zachowanie Twojego teścia!!!!!!!!!!!!

Dziewczynki przepraszam że nie nadrabiam ale strasznie słaba dziś jestem :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolq mało spałam w nocy do tego spacer po IKEI i mnie zmuliło po obiedzie.Nie mam siły słabo mi i spać się chce.W dodatku @ mam, leci ze mnie jak z kranu i pewnie stąd to osłabienie...Ale zaraz młodego położę i przy okazji kimnę sobie :)
 
Do góry