reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hope, Bea, Styna buziaczki dla dzieczynek.

Majowa to straszna sytuacja, wspolczuje Ci.

Jolek Ty tu nie swiruj Ty musisz byc zdrowa ;-)

U nas dzis nic ciekawego oprocz tego ze maly dalej ma rozwolnienie i przez to dzis i ja cala i on bylismy do prania, masakra. Mam nadzieje ze do wtroku mu przejdzie i bedziemy mogli w koncu pochodzic troche do szkoly.
A poza tym M dzis w nocy tez dostal wymiotow a pozniej doszlo rozwolnienie, mam tylko nadzieje ze ja sie od nich nie zaraze bo to jakas maskara...:no:
 
reklama
Jolek współczuję @, ja tez dostałam pierwszy raz od 3ch miesięcy i skończyła mi sie dopiero po 8 dniach, a i tak dalej plamię ;(
pochwal sie zakupami w ikea :)
karolka to wam sie porobiło ;( duzo zdrówka!!!
 
Bra cieszę się że Lencia zaczyna zajadać akcja tuczenia Lenosławy rozpoczęta;-)
Majowa współczuję sytuacji:-(, nie rozumiem jednak, czemu Twój mąż nie zabrał się rzem z Wami? No i czy nie możecie mieszkać u Twoich rodziców, mam nadzieję jednak że wszystko się ułoży.
Karolka niech te choróbka w koncu się od Was odczepią a kysz

Franek pił dzisiaj z porcelanowego kubeczka i tak słodko ten ząbek, maleńka perełka tak słodko stukał, a syniowi się podobało, zresztą ciągle sprawdza paluszkiem czy aby napewno ząbek nie zniknął;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki moje:-)
Dzisiaj cudny dzionek, cały z córeczką, dużo spacerowałyśmy, piękne słońce było, ale spory wiatr. Na budowie byłyśmy i z kolegą Marti m-c młodszym się bawiliśmy.

Bra cieszę, że Lenusi apetyt lepszy:-)

Bra, Ainka
łączę się w bólu z nockami:) dzisiaj już od zaśnięcie trzy razy u Martysi byłam, bo się wybudzała.

Karolka
, współczuję zdrówka dużo życzę

Majowa
współczuję okropna sytuacja, nie wracaj tam, trzeba swój honor mieć. Podobnie jak dziewczyny nie rozumiem czemu Twój M.nie poszedł za Tobą.

Hope, Stynka, Bea
buziaki dla Jagodzi, Nadii i Natalki
 
Hejka

10buziakow 10tego dnia m-ca na 10miesiaczek dla dzisiejszych solenizantek !


Bylismy u dziadkow dzisiaj, Polcia sie troszke rozerwala, wszystkie szafki pootwierala - prawie tesciowej serwis porcelanowy powyjmowala seseseseseseseseeee :-p

Bra - dobrze, ze Lenonek juz lepiej! Ja nigdy nie podawalam lekow przeciwbolowych, uwazam ze nawet jak - to w ostatecznosci podac - ale ostatnio i Polcia 2razy dostala syropek tak ja zebule meczyly..

Aina, Basienko - oj kochane lepszych nocek! :*

Jolus
- ja wczoraj @ dostalam.. w ogole cialo 'mi siada' ostatnio - przesilenie wiosenne tez tak oslabia - zrob sobie wzmacniajace kakałko ! (wiem wiem, dziwnie to wyglada bo 'kakała' nie ma, ale to poprawne niestety zdrobnienie..heheh)

Majowa - boze.. co za patowa sytuacja, wspolczuje :( - ale dobrze, ze masz rodzicow niedaleko, do ktorych mozesz pojsc w razie czego! Zycze zeby sytuacja jakos sie wyjasnila,,, ustabilizowala..

Karolka - no zeby i Ciebie nie dopadlo! a maly to ryzyk, marcheweczka i takie tam tylko chyba teraz?... zdrowka!

Agacio - no slodziutkie to jest jak taki swiezy maly zabek stuka o filizanke :)))
 
Majeczko chyba już tylko my na placu boju:tak:. A Twoja Polcia to nie dość, że śliczna to jeszcze bardzo mądra dziewczynka:cool2: serwis teściowej to jest to:-). Daleko mieszkają teściowe od Was?
 
reklama
Witam u nas miły wieczór lokatorów nie ma, mała śpi:szok: tylko raz się wybudziła i śpi dalej. Ja zaraz też mykam do łóżeczka.
Jolek ja uwielbiam Ikee ale ci zazdroszczę i zawsze jem obiad tam bo pyszne i tanie.
Majowa współczuję i całkowicie popieram cię że odeszłaś dziecko nie powinno patrzyć na alkoholizm.
Maja ale ci zazdroszczę że masz tak blisko rodzinę, my najbliżej mamy brata mojego P, ale mimo to bardzo rzadko się widujemy bo jemu życie rodzinne nie w głowie.
Bra mam nadzieję że dzisiaj się wyśpisz:-)
 
Do góry