reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

hej hoł ,


M wrócił ,dobrze bo odpocznę troszku ale z drugiej strony... eh...
mała przyliczyła juz dziś 5 drzemek :szok: i znowu ziewa, marudna jest baaaaardzo, biedną coś męczy, mam nadzieję, że to faktycznie ząbki a nie coś innego. siuśki zaniesiemy jutro do badania, także z M nie będzie problemu by je zebrać. trochę porozśmieszamy, pogilgamy, damy pić i polecą :tak:

hope jak zwykle ostatnio rozmowna :-p
aniu super, że dajesz radę
aina wypiłabym z tobą tą kawke, tyle, że inkę bo ja nawet w dzień takie ostre trunki piję :-)
żeberka uwielbiam i bardzo dawno nie jadłam, ... i długo jeszcze nie zjem :sorry2:
jolek oby było więcej pracy w najbliższym czasie, bo sie wykończysz ;-)
lepi o co chodzi z tym kotem :-D
 
reklama
Bra Franek dzisiaj miał 4 drzemki i co chwila się wybudzał, popłakiwał :-( może kolejny ząb? Teraz wariuje z tatą w łóżeczku zamiast spać:confused::sorry2:
Kamcia no w końcu:-)
Ania cieszę się że w miarę czas w pracy leci, ale zaglądaj do nas:tak:

Idę na Filipciowy wątek...
 
kamcia witaj po przerwie :)
agacio moja skończyła na 5 drzemkach i już śpi. jestem wykończona, wyć mi się chce ;((( biedactwo płacze tak żałośnie, a nawet nie ma jak pomóc ;(((
dobrze, że Franek na koniec dnia ma dobry humorek, a jak sie powygooopia to może i spać będzie dobrze :)
 
Bra współczuję:-( coś jej dolega tylko co pewnie ząbek, mam nadzieję, że nie choróbsko:no: A może brzuś ją boli? daj jej może do picia jakąś miętę może albo rumianek?
 
Bra oby Lenusia szybko wyzdrowiala.

Moj maly daj z rozwolnieniem ale na szczescie dzis nie wymiotowal.
Uciekam posiedziec troche z M bo juz ma focha ze w ogole nie mozna ze mna pogadac jak ma chwile :baffled:
 
hej laseczki,
my znów po bibce:-p:-p tym razem u Prezesa:blink:
bra u nas tez nocki średnie, pewnie jakiś zębol się kluje. U nas pamiętam po 1 ząbku zaraz przyszedł następny, więc może to to. A na łapanie siuśków to niezawodne jest puszczenie osobnika z gołym dołem na chatę.Dzisiaj Prezes na imprezie napompował na dywan, trochę obciach, no ale tyle wypił to nic dziwnego:blink::-D
poza tym nie mieliśmy neta, bo była przerwa w dostawie prądu od 8 do16 no i dopiero teraz nieco nadrabiam
 
reklama
witanko :-)
Klusek śpi, wyspacerowałam ją dzisiaj po robocie.
Jaipur super, że bibka udana, mam nadzieję, że ta trudna wczorajsza rozprawa też:tak:
Bra fajno,że już M. w domu, biedna Lenusia, cmoki dla niej:)
Kamcia dobrze, że jesteś
 
Do góry