reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Doczytałam...

Styna
zdrówka dla Ciebie i Nadii

Karolka
zdrówka dla bidulka Oskarka.

Matusia
brykaj spać, jak coś to napiszę.
 
reklama
kochane moje ja odpadam, w razie czego piszcie o każdej porze.

spokojnej nocy moje śliczne i do juterka ;*
Fifciu dla ciebie szczególnie mocne uściski i buziaki. trzymaj sie wojowniku!!!!!!
 
Ja chyba tez zaraz padne.. i wtedy pewnie obudzi sie moj skarb :]]] .. bo jeszcze nie bylo pobudki..
Achh, tak sie dzis wyprzytulalysmy mmmmmmmmm kocham moja Polusie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!


Gag
- gratki zebucha! Buzka w pupalka hahah :* Kurcze kochana musisz w koncu wypoczac.. stres generuje tyle okropnosci.. nawet nie zdajemy sobie sprawy - pal licho te na skorze.. choc i sama z doswiadczenia wiem jakie sa meczace.. siadaja gorsze sprawy :/ jej przepraszam rozpedzam sie, to nadmiar kortyzolu wlasnie .. caluski :*****


Jolek- widzialam to zdjecie - ale Karolq chyba.. tak sie rozpisala, ze chyba znala ten budynek wczesniej po prostu, bo jakos nie rzuca sie tam w oczy apartamentowiec i tym bardziej to - czy jest wypasiony czy nie hahaahh
 
Maja tak znała bo była dosyć niedawno w Gdyni więc widziała na żywo.

Mi się o dziwo spać nie chcę.... Jestem skołowana po tych wiadomościach od Bubbles...
 
A ja sama nie wiem jak się czuję....Jakoś tak dziwnie!!!!!!!!!! Czuję ulgę że niby coś się skończyło..ale zarazem widzę jeszcze taką dużą górę przed nami do zdobycia:(

P.s. Trafiłam w totka......................trójkę .
 
Ostatnia edycja:
i nawet ja się obudziłam. ciągle mi się śnił Filipek. musiałam wejść zobaczyć. teraz pewnie nie zasnę. jutro nadrobię.
 
Ja już nie miałam siły wczoraj czekać. To ciągłe odświeżanie strony doprowadzało mnie do kompletnej ruiny. Brzuch mnie bolał, nic nie jadłam. Bardzo szkoda pęcherza, ale dobrze, że węzeł czysty. Zajęte węzły to najszybsza droga do przerzutów. Trzeba teraz trzymać kciuki za dalsze leczenie.

Witam się i biorę za robotę. Dziś do Julka babcia przychodzi, cała jestem w nerwach, bo to pierwszy raz, a jakoś nie pała do niej miłością;) Zobaczymy.
 
reklama
Do góry