reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam się wpadłam tylko na Filipkowy wątek

Będzie dobrze musi być!!!!
I to będzie moje hasło dnia codziennego!

Zmykaam do roboty buzie:****
 
Hej Słoneczka
Ja padłam wczoraj, brzuch mnie bolał z nerwów i Martysia wybudzała się co pół godzinki. Ale dzisiaj przeczytałam i jestem skołowana. Jakoś też nie mam nastroju do pisania.
Ale muszę napisać to:
Majeczko- ja też byłam przekonana, że już po plamce, fucker ;/. Mam nadzieję, że ta dobra Pani dermatolog pomoże. Trzymam mocno kciuki , a Polinkę i Ciebie ściskam*
Gaguś - gratki dla Stasia chodzenia przy pchaczu, dupinkę buziam, super, że żelazo w normie. Mam nadzieję, że wózek jak najszybciej zreperują i oczywiście gratki ZEN zębuszka*
Gagacio dla Frania kochanego również gratki, bo też nie pamiętam czy gratkowałam
Bra wiem o czym mówisz z tymi woreczkami, też mieliśmy z nimi problem, ja w końcu złapałam siuśki wprost do pojemniczka, tata rozśmieszał malutką a ja czatowałam z pojemniczkiem.
 
Witajcie bbaby,

gag - rozumiem rozterki z odstawianiem, mnie też to niebawem czeka - od jakiegoś tygodnia karmimy się już tylko nad ranem, ale żal mi kończyć, bo uwielbiam jak mój mały koteczek taki śpiący się we mnie wtula... no i wygodne to jest. Ale do końca marca laktacja musi się u mnie skończyć, bo z początkiem kwietnia dostanę blokadę w nadgarstek. No i musiałam oddać laktator, a ręcznie jakby co, nie umiem odciągać, nawet trochę:baffled:

maju - też myślałam, że już po problemie
bra - udało się złapać siuśki?? My jeszcze moczu nie badaliśmy, bo nie było potrzeby. A póki co na nocnik tylko raz nam się udało zrobić, więc też byłby kłopot.

agacio, gag - gratuluję zęboli:-)

U mnie w pracy dziś "świeże powietrze" - kota nie ma ;)
 
hej kochane moje :)

nocka do przeżycia, ale maluch marudny od rana. bidulce górce jedynki idą i musza jej dokuczac w przeciwieństwie do tego dolnego ząbka :( obudziła sie o 6 i od tego czasu spała juz 3 razy... ciągle przytulaski, cycuś. nie chce mi jeść, naprawdę je bardzo mało, dzis ma już wyczuwalne żeberka ;( daję jej duzo wody i chyba będe karmić małymi ilościami ale częściej, nawet co godzinke by chociaż po łyżeczce kaszki zjadała. z tego wszystkiego dalej jestem w pidżamie, ale podłogi pomyte, a jak ;)))

siuśków nie udało sie zlapać i stawiałam ją boso na podłodze i nóżkami w wodzie i nic... ani kropelki. poszukam, czy można gdzies je zawieźć do badania jutro. będzie już M to nie będzie problemu.
 
Bra biedny Lenonek się meczy, ucałuj królewnę. Jaś po trzydniówce, nie jadł tylko cyca, nic innego nie mogłam w niego w musić, po 3 dniach mu przeszło.
Gag gratuluję ZENząbkowania:-)zdolniacha chodzi już przy pchaczu!!! cudnie:) Mam nadzieje,że wózek będzie jak najszybciej naprawiony.
Agacio piątka dla Franka z okazji ząbka:-)
Ania a w pracy wporządku? Jak będziesz miala chwilkę to napisz:-)

słonko świeci, jak Jaś wstanie to pojdziemy na jakiś spacer, staram się posprzątać, ale jakoś nie mam weny na to. P żeberka sobie wymyślił, mówisz i masz mój męzu, będą żeberka...
 
Hej kochane. Mało dziś spałem..ale to nieważne.Myślami jestem dziś z Bubbles i Filipkiem.

M dziś w domu więc dzień taki rozwalony. Już mnie wkurza że ostatnio co chwila ma wolne, bo za siedzenie w domu nikt mu nie płaci:/

Ania no w końcu bo miałam Cię dziś do porządku przywołać telefonem!
 
reklama
Ania ciesze się,że dajesz sobie radę, dzielna Jesteś. Ucałuj Darusia.
Ja właśnie piję kawkę, Jaś złapał drugą drzemkę.
 
Do góry