reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Achh Bra zapomnialam, ze Wam juz sie udalo zlapac do pojemniczka! Bo Pola ani smiechy ani chichy, ani picku.. nic... zasnela w trakcie! hahah

Alex - wow! to bardzoo bardzooo milo ze strony Twoich chlopakow :))

Agacio! oczywiscie gratuluje zabka!!! bo chyba nie gratulowalam?:confused: .. miesza mi sie ostatnio.. a dzis to wiadomo.. ehh

Jolus - :* boje siem.. daj znac 'pooowoli ' jak cos ..

Karolka - no tak.. teraz doczytalam.. duzo zdrowka dla Oskara! Boze, krwia zwracal? to brzmi strasznie.. zeby sie nie odwodnil bidulek ;(

Aina - dziekuje moje robaczki JasiowoKarolciowe hiihhiihi :*


Dzieki dziewczynki :* nie wiem nie wiem juz kiedy tego cholerstwa sie pozbedziemy z buzki mojej Polinki :((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maja no fuck;/;/;/ myślałam że już się zagoiło:-( mam nadzieję że lekarka pomoże w końcu...
Bra udanego łapania siusiów;-)
Alex bardzo przyjemnie spędziliście dzień cieszę się:tak:

Jakby nie było mnie na forum, a któraś z dziewczyn przeczytała by wiadomość o Filciu proszę o smsa nr:ninja2: Byłabym badzo wdzięczna.

Kurcze a co u Ani wiecie coś jak w pracy i wogóle cokolwiek?

Aina ja też już padam a pazury nie pomalowane muszę pomyśleć nad malowaniem hybrydowym i z głowy będę miała;-)
 
Maja nie mam Twojego numeru:(

Agacio zaraz spiszę Twój numer


A co z Oskarkiem Karolki..nie doczytałam.:(

O Ani myślę cały czas miałam napisać do niej smska ale w dzień nie miałam kiedy a jak wieczorem chciałam to bałam się że może już za późno i mąż jej będzie problemy robił więc odpuściłam. Jutro do niej napiszę.
 
Witam dziewczyny! cały czas czekam na wieści o Filipku.......chciałabym , żeby juz były.....najlepsze!!!!!!!

buziaki dla wszystkich cudownych bb-kobiet!!!!

joluś a za mną tęskniłas? zazdraszczam mieszkania blisko morza :-)
styna - fajnie, ze jednak udało sie zdobyć tansze bilety, zdrówka!
jaipur - my tez wybywamy daleko na czas euro ;-)

gagacio -gratki zębula!!!! u nas tez juz nie całkiem łyse oponki!!!! dziś rano wyczułam igiełkę na dolnym dziąśle :-):-):-) to także jest ZEN ząbek . Kumpel Prezes pouczył Stacha jak ZEN ząbkowac ;-) trzeba się częściej spotykać, może więcej tej siły ZEN spłynie na mojego nerwuska ;-)
bra - ciesze, sie że u Lenki to jednak trzydniówka! w takim razie za tydzien, dwa - będa nowe zęby - pewnie ZEN tak jak to było u Frania i Stacha :-)
maju - mam nadzieje, ze w końcu uda sie pozbyc tego cholerstwa z buziuni Polci!
a u nas, w wielkim skrócie:
- wózek w serwisie:-( - popsuła się część mocująca szelki, ale po pierwszym godzinnym spacerze na rękach - udało nam się pożyczyć zastępczy :-)
- młody ma pierwszego ząbka i zaczął spacerowac przy pchaczu (jednak to był baaardzo dobry zakup ;-))
- Stasiu ma w końcu żelazo w normie :-), ale za to wyskoczyła mu wysypka na tyłeczku :-( - jutro przejdziemy sie do lekarza sprawdzić o co kaman :confused: pewnie uczulenie na pieluszki - tylko, że to dziwne, bo my wciąz tych samych używamy....:baffled:
- w końcu wybrałam sie do dermatologa z moim policzkowym problemem (nie wiem czy pisałam, że po kazdym spacerze przy wietrznej lub mroźnej pogodzie robią mi się bąble na policzkach - wygląda to jakbym była poparzona) diagnoza: pokrzywka na zimno - reakcja alergiczna uaktywniająca się pod wpływem stresu - a tego u mnie nie mało od kilku miesięcy :-( Dermatolog przepisał mi maści i leki doustne, ale tych nie moge brac bo jeszcze karmię -więc teraz definitywnie postanowiłam odstawic Stacha. Mamy tylko jedno nocne karmienie i za kilka dni i z tego bedziemy rezygnowac....choć nie powiem, że żaaaaal mi ooooogromnie całkowicie kończyć z cycaniem :-(
i to chyba byłoby na tyle...

idę odświeżyć na Filipkowy...

edit: co z Oskiem? - musze doczytać
 
Ostatnia edycja:
Gagusiu och gratuluję Stasiowi ZEN ząbka i nowych osiągnięć:tak: Współczuję zepsutego wozidła ale cieszę się że żelazo w normie:tak: A pupinę ciumam;-):*** Pamiętam że pisałaś o swoich polikach, zluzuj się teraz i czekaj na męża bo już lada dzień come back:-)
 
Gag jasne że tęskniłam.Do Ciebie też muszę sobie numeros spisać!!! A właśnie numeros to totka muszę sobie sprawdzić :-D
Gratuluję Stasiowi ząbka, dobrych wyników i śmigania przy pchaczu. Pupkę wywietrz bardziej i nasmaruj bephantenem i będzie ok :)
No ale problemów z polikami współczuję.Ja kiedyś przez stres miałam takie bolące krosty na brodzie i polikach. Dostałam mega drogie smarowidła ( pomogły), zostały mi blizny.Kosmetyczka mi wciskała że to od wyciskania...ale tamtego dziadostwa nie dało się wyciskać bo to nie było ropne za to baaardzo bolące!
 
reklama
jolus oskarek nabawił się jelitówki. nie miał już czym wymiotować, więc poszła krew :(
gag buziak dla Staśka, gratki zębuszka! i powodzenia przy odstawianiu, to napewno nie będzie łatwe ani dla ciebie ani dla maluszka.ale trzeba to trzeba, twoje zdrówko tez bardzo ważne!
dobrze, że masz zastępczy wózek, bo bez było by ciężko, wiem co mówie :)
agacio ja też myślalam nad hybrydowym, jak zrobisz to napisz jakie wrażenia :)
 
Do góry