reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Nie chce sie pisac z tego wszystkiego naprawde....
Nie ma jeszcze zadnych wiesci.. buu..
Tak bardzo pragne tych NAJJJJJJjjjjlepszych jakie moga byc!!
Pragne ulgi i spokoju tam dla nich...



Bra
- cieszy mnie wysypka Lenonka dzisiaj! Wszystko sie wyjasnilo :) A tez siuski daliscie jeszcze raz na badanko?? Warto sprawdzic skoro jakies bakterialki sie tam pojawily jednak.

My jutro jedziemy do bardzo dobrej pani dermatolog, ktora pracuje w klinice w Katowicach, ale ze wzgledu, ze jest na wychowawczym do wrzesnia przyjmuje tylko u siebie prywatnie w innym miescie. Udalo mi sie jakos do niej dostac.. bo ciezko.. Oby nam pomogla w koncu! Bo antybiotyk i kolejna masc zawiodly.. Plamka jest jak byla.. Na raczce sie odnowilo takze.. Ehh...
 
reklama
maju oby wam pomogła, daj znac co i jak

siuśki musze złapać jutro rano i zanieść do badania. dziś rano do woreczka sie nie udało , juz nie powiem gdzie sobie można te woreczki wsadzić... :dry::sorry2:

ja tez juz powoli odpadam, także jak cus to jolus byłabym wdzięczna, o każdej porze. jeśli ja bdę miała wieści to też dam znać od razu
 
Bra nom wiem... mielismy duuuzo prob woreczkowych :] ..
Przyklej malej worek i bosą bez niczego postaw na podlodze, przy czyms oczywiscie, przy kanapie np - pobawi sie i siuski powinny byc - tak nam sie udalo wlasnie.
 
Dopiero co weszłam na neta i pierwsze co to musiałam zajrzeć na wątek o Filipku, i czekam z niecierpliwością na jakieś info jak sie czuje nasz mały bohater, najważniejsze ze jest juz po.
wszystkiego naj kochane kobietki w dniu naszego święta!
yes2.gif


Agacio gratuluje ząbka:)
Bra dobrze, ze to ta 3-dniówka!
Karolka dużo zdrówka dla Oskarka!
Styna dla Ciebie i Nadii też duzo zdrówka:)
Maja trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę!

A ja dzisiaj na Dzień Kobiet zostałam zaproszona przez moich mężczyzn do ZOO:szok:. Było bardzo przyjemnie, Oli w trakcie oglądania zwierzaczków po prostu zasnął mi na rękach. Potem pospacerowaliśmy sobie i wróciliśmy do domku!
 
wolę do pojemniczka :tak: postawię małą stópkami w ciepłej wodzie, jak będzie trzeba to i butle podam i siuski polecą :) dzis tak poleciały tylko ten nieszczęsny worek ich nie złapał buuuuuu
 
Majeczko trzymam kciuki za plamkę,żeby wreszcie na dobre zniknęła! daj znać jak jutro po spotkaniu z Panią dermatolog. Ucałuj Polusie:*
Bra trzymam kciuki za złapanie siuśków! Również buziaki dla Lenonka:*
ja zaraz padnę...
 
reklama
Do góry