reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam sie :*
Zyje.
Ale co to za zycie... :-D

Styna - dzieki za wiesci od B.
Kiedy Ty kochana wyzdrowiejesz?? Zdrowka! Idz juz spac kochana - sen to zdrowie. :))

Bra - Jak Lenonek?? Moze ta temperaturka jednak od zebow? skoro nadal nie ma wysypki. hm... no z tymi siuskami to faktycznie.. eeeee cala noc trzymac to nie...

Dolaczam do czekoholikow :tak: ale to chyba juz wiecie.. :p


A! co wy z tym zdjeciem Jolkowym - bo ja tam nie widze zadnego bloku, apartamentowca... :confused::eek:


Agacio
- gratuluje zabka!!! Jeee je je ale ZEN :szok:;-)
Lepi - u Was tez juz nowe chyba sie pojawily prawda?? Jak nie bylo to nie bylo, a teraz ekspresem. :)
Aina - :***, oby Jaskowi szybko poszlo!!!

Myslalam, ze Poli tez sie pojawią u góry, pisalam ostatnio na 'snie' - bo byl niezly hardcor przez 3 dni, ale to chyba przez nerwowa atmosfere w domu.. biedna mała.. :( Choc w nocy nadal dosyc czesto jak na nia sie budzi i cycka. Poza tym mamy juz 5 dzien bez drzemki popoludniowej..
Edit: Wlasnie u niej bylam, 2 raz od zasniecia..
I zapomnialam co mialam pisac :/
 
reklama
Maja bo zdjęcie wieżowca jest tu na maju , musisz się cofnąć nie wiem jakieś trzy strony
Super,że już jesteś- TĘSKNIŁYŚMY!!!

Madzik pisałaś pisałaś. CO ja Ci mogę poradzić hmmmmmmmmm.............wstawaj o 8mej :-p:-p

Styna spokojnej nocki CI życzę.Angina to paskudztwo!

Ania hop hop gdzie jesteś?????Jak Ci tam pierwsze dni w pracy mijają???
 
Ostatnia edycja:
Majusia no co Ty. Na stronie 2574 wstawiłam fotkę.Widać morze, niebo a po lewej stronie wśród budynków widać wysoką wieże (budynek, blok,dom- jak zwał tak zwał:p)


Zapomniałam wcześniej dodać ,że mnie się z Igim zasnęło i niedawno M mnie obudził. Idę się myć i brykam dalej spać.
 
Hejo lachony;-) Dziś miałam taką nockę, że w ogóle szkoda gadać. Chyba sobie zaraz zapałki pod powieki podłożę.
Poza tym cały czas myślę o Fifciu, nie potrafię zająć myśli niczym innym.
Dobrego dnia wszystkim.
 
u nas też nie-spanko, do tego młody wstał o 6.
A ja mam dzisiaj ciężką rozprawę, do tego denerwuję się o Fifcia, kawy juz mi dzisiaj nie trzeba:baffled:
 
Witam#

Oskar zno chory, tym razem to grypa zaladkowa :-(, nie mam juz sily co chwile cos.
Wczoraj skonczylo sie pogotowiem (w samej poczekalni spedzilismy prawie 4 godziny :baffled:). Wymiotowal strasznie pod koniec juz sama krwia bo nie mial czym biedaczek.
Teraz drzema po ciezkiej nocy.

Postaram sie wpsc pozniej i nadrobic.
 
Madzik pożycz zapałki :-D
Stynka dziękujemy za wieści od Bubbles
Majuś jak dobrze, że jesteś. Poprawiło się troszku u Was??
Jaipurek ja za Tobą też tęsknie jak Cię mało, ale Ciebie w razie W mogę na gadulcu ścignąć:tak:;-) Kciuki za rozprawę.
Gagacia gratuluję ząbka Frankowi:tak:
Karolka zdrówka dla Oskarka
Ja też nie mogę się skupić na robocie, cały czas o Filipku naszym.
Kobietki w dniu naszego święta życzę Wam mnóstwa uśmiechu, pamiętajcie - jesteście extra babki:tak: i mega seksowne laski :-)
 
Cześć:-)

moje myśli dzisiaj skierowane są wiadomo gdzie..................... u nas piękne słońce musi się udać!
 
reklama
Witam wszystkie mamusie!!! Wraca majówka marnotrawna ;) Pamiętacie mnie????? ;) Nie wiem czy uda mi się wdrożyć, ale będę się starać. Buziaki dla mam i wszystkich skarbeczków aha i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET :*
 
Do góry