reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jolek a wiesz,że niedługo wpadniemy do Gd?:rofl2: tzn jakoś na wiosnę.To miasto rodzinne mojego małża.
W tym seatowers nocleg jest w cenie hotelu takiego ***, ok300/noc(za kawalerkę), a strasznych wypasów nie ma.Zwykły apartamentowiec.Widok za to super, ale nie z każdej strony:-p

poza tym siedzę dzisiaj w robocie, robota to głupota.. no w tego totka trzeba zagrać bo ile można tak...

a za mną to nikt nie tęskni:huh:? :rofl2:

zdrówka dla chorujących, buziak dla Lenonka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaipur rozumiem że wieżowiec masz zwiedzony:) Widok z góry od strony morza pewnie zarąbisty ale Ci co nisko mieszkają co widzą- syf i nieciekawą dzielnicę. Budynek ogólnie z wierzchu wydaje się strasznie zimny. Przechodzimy koło niego codziennie z Igorem i mamy bekę jak gapie się jarają widokami.
He he widzisz świat jest mały... Jak coś to zapraszam na jakiś spacer i kawkę :)

Alex
u mnie w ZUSie była gadka że do 10 dni wystawiają pismo, a dolicz do tego wysłanie no i ruchy poczty!!! Ogólnie to babka jęczała 10dni, ja zadzwoniłam po 7miu i co...pismo było wystawione dzień po złożeniu wniosku i tak sobie leżało czekało na mnie!!!!!!!!!!!!!

Bra
czekamy na wysypkę :)

Aina
witam w klubie marudek:)

Młody sobie śpiocha. Ja mam od zarąbania sprzątania bo ostatnio tak po łepkach sprzątam,ale co tam jeszcze jeden dzień kurze na mnie poczekają:-D
 
jolek ja też niedaleko. trójmiasto też kocham. ale gdynia zawsze na samym końcu u nas jest w planach. najcześciej sopot, gdańsk. a wieżowiec robi na mnie średnie wrażenie. kupe kasy wrzucili i tyle.
 
japiur ja tęsknie:rofl2::tak:
Jolek my od października będziemy już mieszkać w Toruniu więc wtedy na pewno Cię odwiedzę:tak:
i tez stwierdzam,że kurze poczekają, poćwiczyłam chwilę i zadyszki złapałam:-p a teraz wpierdzielam czekoladę z migdałami:-D
 
Witam i spadam do łóżka chora jestem P miał wolne bo musial z autem pozałatwiać więc teraz przejął małą a ja idę się kurować aby jutro móc się małą zająć.
 
prawie ukradli mojemu tacie samochód :no::no: prawie bo cała stacyjka uszkodzona więc coś poszło nie tak albo ktoś ich wystraszył bo nic innego nie zginęło, ani radio nic. :wściekła/y: szok. dobrze, że samochód jest.
 
reklama
Do góry