reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

styna zdrowiej szybciutko
paulina a to szczęście w nieszczęściu. nieroby zamiast wziąć sie do roboty to kradną.
matusia ja za to piszę i mi sie kasuje, jak mnie to wkurzaaaaaa
jolek, jaipur, jak dla mnie sea towers było by ok gdyby nie miejsce w którym jest wybudowane, bleee jakieś szare sie wydaje.
 
reklama
jejku jak tu człowiek ma się kurować jak dwoje dzieci ma:wściekła/y: P pilnuje małej i ogląda TV w pewnym momencie pytam gdzie mała no gdzieś tu była.............. 2 minuty temu za chwilę widzę za kanapą moja dracena zaczyna tańczyć. Okazało się że mała pod stołem przeszła przecisnęła się między kanapą a fotelem i zaczynała szarpać kwiatka a P nawet nie zauważył że zninkęła:wściekła/y:
 
Się witam bo byłam ale nie pisałam:-)

Żelka jeszcze raz tulę mocno:***
Styna a to się babcia z "baby" ucieszyła urocze,:tak: dla Ciebie zdrówka:***
Alex normalne... nikt się w urzędach nie śpieszy jak śpieszno petentowi,:crazy: dzwoń i ponaglaj jasne!
Bra pewnie lada moment będziesz miała biedroneczkę w domu najsłodszą zresztą;-)
Aina ja w miusic chalange jestem cinka więc napewno Cię nie pokonam;-), oby Jonemu ząbek szybko wyszedł
Jaipurko jak tu nie tęsknić za takim świrem jak Ty:rofl2:
Joluś przybij piątaka kurz łopatą u mnie można wyrzucać:zawstydzona/y::-D
Paulina całe szczęście prawie koszt naprawy stacyjki pikuś w porównaniu do wartości samochodu:no:
Matusia a to was wygonili na szkolenie:sorry:

Muszę się podzielić nowiną a mianowicie mamy........... ZĘBA:szok::szok::szok: pojęcia nie mam kiedy wyszedł dzisiaj zaglądam a tam na wierzchu piękna biała kreseczka:tak: Czyli ząbkowanie wiadomo jakie medytacja-704-OBRAZKY.PL.jpg absolutnie całkowicie ZEN:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Styna wyłącz TV niech się P zajmie małą a Ty się kuruj kobito.

Bra ponoć magazyny koło sea tower mają być wyburzone i tam ma powstać całe miasteczko takich wieżowców,ale kiedy to będzie nie wiadomo!

Agacio no to gratuluję ZEN zęba:):) Ja muszę Igiemu paszczę obejrzeć bo dziś jest o dziwo spokojny czyli albo się ząb przebił albo chwilowo dał se na luz.

Paulina szczęście w nieszczęściu.Ważne że auto jednak nie zostało ukradzione!
 
Ostatnia edycja:
bra oj tam oj tam, nam się podobało,właśnie ze względu na kontrast.I jedliśmy dobrą rybkę niedaleko:-p Coś jak pałac kultury w w-wie:laugh2:
styna pogoń tego lenia...:sorry:


gagacio ZEN zęby to jest to;-)
 
jaipur ty mieszkasz w lesie, to możesz sobie jeździc na takie kontrasty :-D ja wręcz odwrotnie
agacio narazie cisza z krosteczkami, do tego wyszły bardzo liczne bakterie w moczu :-( coprawda wynik jest przekłamany, bo my gooopki zebraliśmy mocz wieczorem, a dopiero rano zawieźliśmy do badania ale tak czy siak bakterie są i byc może to od nich ta gorączka. nie wiem... jutro upolujemy siuśki raz jeszcze i raz jeszcze zawieziemy do badania. moja kruszynka :-(
 
Bra, trzymam kciuki, żeby powtórne badanie wyszło ok. Szkoda Lenonka naszego, namęczy się biedactwo. Faktycznie, na posiew trzeba jak najszybciej próbkę do badania oddać, z tego co pamiętam chyba max. 2 godziny.

Witam się wieczornie. Dziecko me od godziny smacznie chrapie, małża w chałupie nie ma, poczytam co u Was i idę spać. Czy ja już mówiłam, że wstawanie o 5 rano mnie wykończy?:rofl2::-D Na pewno mówiłam:-D;-)
 
oki zajrzałam na Filipkowy i mogę chorować dalej dziecko śpi małż ogląda mecz a ja w łóżeczku zamierzam zaraz isć spać.
Bra biedny Lenonek zdrówka życzę i ucałuj ją od Nadii odemnie lepiej nie bo bakterie mogą przez internet przechodzić (takich testów chyba nie robili:confused:) więc nie chcę jej anginą zarazić.

Dobra lecę spać bo mi gorączka na mózg pada.
 
reklama
Do góry