reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

no właśnie, kochane zapomniałam.

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta! cieszmy się,że jestesmy takie wspaniałe i za***, bez nas facet nigdy nie zlazł by z drzewa:tak:
 
reklama
Witam Was wszystkie i najlepsze życzonka składam!!:-D

sroczka - pamiętam Cię -kojarzę po avatarze i miejscu zamieszkania;-)

agacio - gratuluję ząbka! A co do urzędów, to hmm nie wszędzie tak jest - u nas dba się o petentów:-), czasem nawet pędem decyzje od ręki piszemy, jak jest taka potrzeba.

bra - tak sobie wczoraj pomyślałam jak pisałaś o łapaniu moczu przed kąpielą i że zawieźliście rano, ale nie chciałam się wymądrzać:sorry2:. Zdrówka dla Lenonka!

maju - 3 zęby wyszły niemal niezauważalnie - tylko było ileś wybudzeń w nocy, ale bez płaczu. Jak nie było zębów, to nie było, a w tym miesiącu mamy 4 :-D

styna - zdrówka!
karolka - krwią??:szok:

Dobra, zabieram się do pracy. Dobrego dnia bbabki!
 
Dziewczyny błagam i przepraszam za głupote.. zrobiłam sobie nowy suwaczek i nie pamietam jak go umieścić i przy okazji usunąć ten pliiiissss pomóżcie
 
Witam szybciutko bo mała demolkę sieje w sypialni. Ja wczoraj się nafaszerowałam prochami wziełam dawkę uderzeniową antybiotyku bo gardło miałam tak spuchnięte że nawet szyją ruszyć nie umiałam i dzisiaj już o niebo lepiej czuję sie dalej zmęczona ale mówię i przełykam. Niestety Nadii widzę że się pogarsza ten paskudny kaszel od 3:30 leżałam z nią i oklepywałam jej plecki tak ją kaszel męczył o dziwo się nie wybudziła przez to no i jeszcze katarek się zaczyna podejrzewam że to przez te zeby które ładnie widać a wciąż siedzą w środku. No ale widzę że energię ma więc to raczej nic poważnego sypialni już poznać nie idzie:dry:
Karolka ​jejku współczuję zdrówka życzę my niedawno przeszliśmy grypę żołądkową i wiem że dla takiego malca co nic nie rozumie to jest straszne.
 
wszystkiego naj kochane kobietki w dniu naszego święta!:tak:
Myślami jestem z Hipciem naszym...

Agacio gratuluje Franusiowi ząbka:)
Bra jak dziś Lenka?
Majeczko wreszcie kochana;*!
Karolka dużo, dużo zdrówka dla Oskarka:tak:
Styna dla Ciebie duzo zdrówka:)
 
przypomniałam sobie, że Kamcia opisywała to w regolaminie i poradziłam sobie. och ja głupia ;)
;-)
Dzisiaj dzień kobiet więc cycki w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę!!! Niech żyje cellulit i kurze łapki bo i tak jesteśmy fajowe babki! :D
 
Ostatnia edycja:
hej kochane

dzisiejszy dzień pod znakiem naszego dzielnego Filipka, wierzę że będzie dobrze!

u nas radość i fanfary bo jest wysypka :-D także 3dniówke mamy zaliczoną. tylko niech wroci apetyt. agacio u was kiedy powrócił? narazie więcej nie napiszę, bo mała marudna i gdzies mi uciekła:-)
 
reklama
Do góry