reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Bra no to super,że jest wysypka.

Paulina he he pewnie go tam skręciło w środku:)

A ja dostałam bukiet tulipanów od M, tulipanka od Igorka, a tak od natury dostałam @ !!!!!!!!!!!!!!


Skręca mnie z nerwów idę z młodym na mały spacer bo nie wyrabiam już w domu.
 
reklama
mój M dzis znowu wyjechał, więc juz wczoraj dostałyśmy kwiatki. ja bukiet róż, a Lenonek tulipanka. teraz ma juz dwie kobiety w domu :tak: my same do jutra, szykuje mi się wieczór upiększania w łazience, jak cus to towarzystwo mile widziane :-) ... w nocy już nie karmię, z chęcią napiłabym się wina... tak to jest to... maseczka na twarzy i kielich wina... tyle, że w domu sama wódka :baffled: buuuu
 
ale sie szykuje towarzystwo , a ile wina fiu fiu wesoło będzie :-D kochane czekam, czekam na was, szykuję zakąski :-D
 
Joluś przyda się dziś dużo, duzo słonka:tak:
Bra ja w nocy cycam jeszcze... ale się powygłupiam, winko przyniosę no i czekoladę:-)
 
reklama
Do góry