reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Jolek 10 minut piechotą do morza jak ja ci zazdroszczę.

Adeczka witaj po urlopie

Muszę wam się pochwalić że Nadka dzisiaj jak rozmawiałam z rodzicami (skype) spojrzała na moją mamę i powiedziała "baba" oczywiście moja mama się praktycznie poryczała. Idę coś na ząb mężowi zrobić bo miauczy że głodny.
 
Jolek mojego M kuzyn robil tam w srodku cos tam mowi ze tam jest niewyobrazalnie;P nawet nie umial opisac;P wsumie racja zze mogli go postawic troche w innym miejscu ale ogolnie fajnie bylo by tam pomieszkac tylko kogo na to stac;P

Witam;)
 
Melduję, że żyję i mówię wszystkim dzień dobry. Życzę miłego dnia i biorę się za robotę. Oczywiście najpierw poczytam jeszcze co tam żeście naskrobały na innych wątkach:)
 
Jolek mojego M kuzyn robil tam w srodku cos tam mowi ze tam jest niewyobrazalnie;P nawet nie umial opisac;P wsumie racja zze mogli go postawic troche w innym miejscu ale ogolnie fajnie bylo by tam pomieszkac tylko kogo na to stac;P

Kartolq
można sobie wynająć tam mieszkanko lub apartament. Sporo tego jest do wynajęcia i nie koniecznie na dłużej można tylko na dobę,ale chwilowo mnie nie stać.Może kiedyś a może wygram w totka i tam zamieszkam na dłużej :-D

Witam się i ja. My dziś pobudkę po 7mej mieliśmy.Telefon M dzwonił:crazy: Kierownik się nie mógł zdecydować czy dziś wolne czy pracują, ale jednak M do roboty poszedł. Młody się rozbudził i ani myślał o dalszym zaśnięciu!!!

Brykam na kawkę.Miłego dzionka życzę wszystkim
 
Witam!
Jolek ale ci zazdroszczę że tak blisko mieszkasz morza ja tez tak bym chciała!
Bra jak tam lenonek dostał wysypki?
Adeczka witaj po urlopiku w PL.

Ale zimnica na dworze, ale po południu przejdziemy się na chwilkę żeby powdychać trochę świeżego powietrza.
jestem zła bo w zeszły poniedziałek byłam w Zus-ie zeby załatwić to zaświadczenie do wychowawczego i babka powiedziała, że mogą wysłać no to sie zgodziłam, żeby nie jeździć juz, miało być gotowe i wysłane w ciągu tygodnia a tu już półtora a zaświadczenia jak nie ma tak nie ma. Chyba muszę zadzwonić tam.
 
Witam się:)


Bra
ja też kocham słodycze, podobnie jak i Ty, obiadu może nie być, ale ciasteczko jak najbardziej. Ale muszę do wiosny zrzucić kilka kg, póki co się opanowuję, ale lekko nie jest:confused2:. Jak tam Lenonek dzisiaj?
Styna super, że się udało z tymi biletami
Haribku ściskam mocno
Maja gdzie jesteś??

Miłego dnia kochane
 
hej kochane :)

Lenon od wczoraj ma jedynie stan podgorączkowy , nie podawałam już leków. póki co wysypki nie ma , mam nadzieję, że się pojawi bo jak nie, to nie wiem od czego ta gorączka. M zawiózł siuśki do badania, jeszcze dzis będa wyniki , mam nadzieję, że nic tam nie ma. eeee napewno nic nie ma :)
nocka nieprzespana, ale nie wiem czy nie przez te ząbki. jojczyła bidulka juz trzecia nockę.

u nas kolejny dzień słoneczko i kolejny bez spacerku, ale co tam... nadrobimy :)

basiekk podziwiam, odmówię sobie chleba, mięsa, masła, ziemniaka ale czekolady nigdy ;))))
alex w kulki sobie lecą, do tego poczta i czas sie wydłuża :(
 
reklama
Hej Kobietki:)
Bra mam nadzieje,że wysypka się pojawi i że wyniki siuśków będą w jak najlepszym porządku:) Ja uważam,że dzień bez czekolady dniem straconym:-D jestem czekoladoholikiem:cool2:
Agacio jak miło,że Ci się śnilam, ciekawe jak:rofl2: muszę znów zacząć grać w music chalange:) fajnie,że mi przypomniałaś:-)
Alex daj im popalić w tym ZUS-ie:tak:

u nas chyba kolejne zęby się wykluwają, Jaś marudzi okropnie, ale trudno. Tylko ja coś się kiepsko czuje, od rana cos mi się w głowie kręci a ten gamoń na ręce i na ręce...

edit: Oczywiście Joluś,że się nie pogniewam, dumna jestem,że było robione specjalnie dla mnie:tak:
Właśnie Majeczka gdzie Ty Jesteś kochana???
 
Ostatnia edycja:
Do góry