reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Adeczka super,że już jesteś:) Gość się my poczekamy:):) Tylko nie zapomnij tym razem o nas:):)

Bra nałogowcu jeden :-D:-D:-D Do morza to ja mam 10 minut piechotką :):)
Cieszę się ,że Lenka lepiej się czuje. Mam nadzieję że temperatura już nie wzrośnie.
 
reklama
Styna super ze udalo sie dorwac te bilety...

Jolus dawaj mi troche morza tutaj...

Bra tego twojego M to chyba my musimy tu wziac w obroty ;-)

My dzis byli w szkole i w sumie po takich nieobecnosciach nie bylo nawet az tak zle, dalam rade- troche przysiade w tygodniu i postaram sie nadrobic to co ciezkie.

A teraz spadam zmywac bo sluzba zastrajkowala :crazy::angry:
 
Karolka mówisz i masz :) Zdjęcie robione specjalnie dla Ainy, ale mam nadzieję,że się nie pogniewa,że i z Wami się podzielę tą fotką :)

Zdjęcie1013.jpg
 
Jolek u mnie jak zuzia robila pierwsze kroki tez po 2 dniach zrezygnowala na kilka dni a pozniej ruszyla znowu;) Zdjecie super bardzo podoba mi sie ten blok kolo morza bardzo wypasiony;)

Bra to czekamy na wysypke;)

Adeczka fajnie ze juz jestes;)

A my dzisiaj mielismy pierwszy spacerek na nogach;) tzn w wozku ale pozniej zachcialo sie chodzic malej;) oj plecy bolaly;P
 
Karolq a dla mnie ten budynek ni przypiął ni przyłatał w tym miejscu! Wrażenia on na mnie nie robi:/ Chociaż nie powiem, chętnie bym go w środku pooglądała.No i widok z samej góry musi być cudny:)

Oj zaczną nam się dreptane spacerki :)
 
reklama
Dziewczyny witam się i uciekam, padam na na twarz.
Porobiło się u nas, opisałam na wizytowym :((
Sprawdzę tylko czy Bubbles coś pisała i uciekam spać.
 
Do góry