reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Karolka kocham cię, mam bilety kupiłam do Łodzi o połowę tańsze:szok::szok::szok::-):-):-)Teraz mogę szukać kiecki na wesele:-):-):-)
Paulinka ja uczyłam się języka sama najlepsze są filmy i seriale po angielsku ja tylko takie oglądałam i teraz nie mam problemu z angielskim no ale oczywiście gramatykę trzeba z książek wykuć.
 
reklama
Miałam chwilę no i po chwili, Ropucha do kąpieli :eek: Dwa razy dziennie na dworze taka piękna pogoda to i czasu brak na kompa.

Trochę nadrobiłam.

Zdrowia chorowitkom a w szczególności Lenusi biednej. Lepiej już?

Gratulacje dla Igorka, skubaniec chodzi a moja nawet stać nie chce ;-)

Wszystkiego najlepszego dla okrągłomiesięczniaków :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się,
Styna cieszę się, że z biletami się udało. To ci u Nadii będzie wysyp zębów :szok:
Bra zdrówka dla Lenki, a baba nic nie o poczuciu humoru, kto ją do dziecka puścił :wściekła/y:
A ja dalej nie wiem co Krzysiowi dolega, gorączka puściła, trochę kaszlał w ciągu dnia, na czole i policzkach jakaś wysypka - czyżby od jedzenia? Siedzimy w domu, obserwuję go i okaże się co to.
 
Hope jeszcze nie chodzi, na razie zrobił pierwszy kroczek,a jak tacie pokazywaliśmy to nawet dwa...ale dziś już nie chciał:(

Styna super,że udało Ci się dorwać tańsze bilety.Nie ma to jak koleżanki z forum :-D

Bra jak tam Lenka??

Paulina
ja to sama bym nie miała chyba samozaparcia do nauki!

Ypra może dla pewności śmignij jutro do lekarza.

My dziś też dwa spacerki zaliczyliśmy.Młody tak marudny,że nie dało się z nim siedzieć w domu.Dobrze,że na podwórku grzeczny!
 
dziekuję moje kochane ;* Lenon generalnie nieźle :tak: humor dopisywał, dużo spała przy cycusiu, także dzień minął spokojnie :) temp narazie nie wzrosła, ma ok 37, zobaczymy jak nocka, bo poprzedniej dopiero ok 22 wzrosła mocno. wysypka jak ma sie pojawić to pewnie jutro, narazie cisza. śmiać mi się chce, bo zastanawiałam sie jak złapac siuśki do badania, pokupowałam kilka woreczków i odruchowo wzięłam jeden jedyny pojemniczek na siuśki. no i dzięki bogu, bo przed kąpielą, na przewijaku dałam jej butelkę z wodą i pijąc ją poprostu rozkraczyła się i zaczęła siusiać wprost do niego :-D śmieszne to było :-D

dzis też zupelnie świadomie doszlo do mnie, że pokręcona ze mnie osoba :-D jestem tak uzależniona od słodyczy, że oszukuje sie ile ich zjadam :-D normalnie typowy objaw czekoholizmu :-Dnagminnie zostawiam w opakowaniu ciasteczek kilka sztuk, by wiedzieć, że nie zjadłam całego, zabierając sie jednocześnie za czekoladę. bo wiecie... dwa opakowania słodyczy zjedzone powiedzmy do połowy to nie to samo co jedno CAŁE :-D:-D:-D a więc i w pewnym sensie mniej :-D rozumiecie? :-D:-D:-D

poza tym mam przed soba inkę, M usypia małą i jest miło. poszukam czegos do oglądania.
udanego wieczoru, choc może sie jeszcze odezwę :tak:

jolus szczerze zazdroszczę spacerku, my dzis tylko do przychodni i spowrotem i póki nie będzie zdrowa nie będzie inaczej. kochana a ty daleko masz do morza? ah jak ja ci zazdroszczę :)

ypra to ty może leć do lekarza, u takiego maluszka lepiej kontrolować takie objawy.
paulina nie pomoge, ale pomysł super! :)
styna to będzie balanga! wspaniale, że udało sie kupić taniej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulina cycus to nałóg obustronny. nie mogę sie opanować, wyciągam odruchowo :) a jak widzę, jak przy nim leży wtulona, to chciałabym ta chwilę zatrzymać na zawsze :tak:
 
Do góry