reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

hej

kochane u nas nocka zarwana, nie udało sie zbic zupełnie temp, mało spala. przed chwilka wróciłam od lekarza i wszystko wskazuje na 3dniówke ale dostałyśmy skierowanie na badanie moczu na wszelki wypadek. jak sie pojawi wysypka to mamy przyjśc skontrolować czy to nie cos innego.
wkurza mnie ta lekarka momentami, zwróciła sie do małej " ty mordo". malo brakowało żebym nie przyfasoliła jej w jej mordę, za ta mordę ... nie moje poczucie humoru :no:

co jeszcze... z M bez zmian, a nawet gorzej, wczorajsza próba polepszenia sytuacji przyniosła odwrotny skutek. wkurza mnie jego "niestaranie", przeskrobał cos i czeka aż rozejdzie się to po kościach zamiast starac się ze swojej strony cos zrobić. a może mam zbyt wysokie wymagania...marzenia o księciu na białym koniu mozna uznać za niespelnione.
z góry pisze, ja nie z dziamgających ;-)

co jeszcze... trza wypic inkę na dobry dzionek, choć nie ukrywam, że jestem zmęczona. i chorobą malutkiej i sytuacja w domu.

udanego dnia kobitki kochane :******
 
reklama
bra ale tekst faktycznie. co za baba :no:

życzę pogodzenia z M bo zawsze tak jakoś na forum wydawało mi się że jesteście zgraną parą :tak:

no i zdrówka dla Leonka, będzie dobrze zobaczysz.

przyszła torebka jestem zadowolona :)))
 
Jestem mały śpi więc wpadłam:-)
Bra no co za baba:wściekła/y: a w mordę ją:crazy::crazy::crazy: mówię Ci trzydniówka jak byk. jutro już powinno być ok a może już dzisiaj w nocy będzie dobrze u Lenek odsapnie w końcu? A to Ci zbój z twojego małżonka, fochaj się fochaj niech się stara może się nauczy jak postępować w takich sytuacjach:sorry:
Paulina pokazuj torebkę:tak:
Ainka smaczka mi na kawkę zrobiłaś, aaaa śniłaś mi się dzisiaj bo grałam w music challenge na fejsie a u mnie jesteś na pierwszym miejscu i tak się zapatrzyłam na Ciebie:eek::rofl2:

Poczytam co tam nowego i zmykam coś wszamać;-)
 
Witajcie baby,

bra - oby szybko małą obsypało, przynajmniej Ty się uspokoisz:tak:. Tekst doktórki rzeczywiście mało śmieszny:confused2:

Iguś - gratulacje mały zdolniacho!

U nas też piękne słonko, aż się nie chce w pracy siedzieć.
Zochna wczoraj popołudniu jakaś marudna i płaczliwa była - czyżby KOLEJNY ząb?? 3 wyszły prawie bezobjawowo...
 
Witam szybciutko. U nas dzień rozpoczął się od wypadków Nadia przy porannym przebieraniu spadła z łózka ja tylko na sekundę odwróciłam głowę po krem. No ale starła sobie tylko skórę z noska. I z bardzo ważnych informacji mała ładnie buźkę dzisiaj otworzyła że mama mogła rekonesans przeprowadzić i przeżyć szok na górze widzimy 4 kreseczki które dzisiaj góra jutro się przebiją i na dole 2 kreski. Więc wcale się nie dziwię że ona taka marudna. No i dzisiaj obudziła się z brzydkim kaszlem i delikatnym katarkiem więc syropek jej odrazu zapodałam.
Karolka ​do Katowic ale masz racje sprawdzę inne lotniska
Bra zdrówka dla Lenonka a lekarce trzeba było powiedzieć że morde to ona ma. No a z M to musi zrozumieć swój błąd nie popuszczaj.
 
Bra, co za babsztyl paskudny:angry: Wcale się nie dziwię, że się wściekłaś, też bym się zagotowała na Twoim miejscu:wściekła/y: Co za wredota, żeby tak się do dziecka odnosić:wściekła/y:
 
Hejka kobitki:)

My już po spacerku.Igor właśnie śpiocha sobie.U nas słońca brak za ciepło też nie jest,ale nie ma co narzekać.

Bra zdrówka dla Lenki.Jutro już pewnie będzie dobrze. Fochaj fochaj bo masz za co.
Pocieszę Cię,że u nas też kijowato! W dodatku M dziś w domu i drażni!!!!!!!!!!!!!!

Styna no to mała kaskaderka z Nadii> Buziak w zdarty nosek od ciotki.

Nam się przebija wstrętna górna czwórka i jakoś się przebić nie może.Widać ją a wyjść nie chce.Młody mega maruda już drugi dzień!!

Jakoś nie mam weny na siedzenie przy kompie.Idę kwiaty poprzesadzać:)
 
reklama
hej dziewczyny

tak myślę nad domową nauką doszlifowaniem języka angielskiego. może coś polecicie? jakiś program itp?
 
Do góry