reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Majeczko tulę Cię bardzo mocno* masz ciasteczko

Witam się wieczornie
Ja też dzisiaj z Kluskiem długo spacerowałam. Piękne słońce było, tylko wiatr. I sprzątała jak zwykle, ehh szkoda, ze domy się same sprzątać nie chcą:rofl2:.
 
reklama
Witam:)

Jaipur słoneczko to ja mam ale i tak jest zimno.
Ale na basen chętnie się z Wami zabierzemy :tak:
 
cześć moje drogie, witam po zarwanej nocce :-D
wybralysmy się wczoraj z psiapsiółą do kina na "i że cię nie opuszczę" ( super!!!!!) , potem poszłysmy jeszcze na imprezkę. wytańczylysmy się, inki nie było, więc nie mam kaca :-D teraz jesteśmy z Lenoną same w domku, M na zajęciach, trza się zebrac, umalować i na spacerek wyszykować :-D

Majusia,Alex i wszystkie inne z dziwnymi facetami... na drzewo z nimi !!!!!!!!!!!!

udanej niedzieli śliczne!
 
Hejka:-)

Jaipur haha powinnaś się cieszyć;-)
Sylwia zdrówka:**
Majunia bidoku tulę:***
Bra jak tak wygląda fochnight.... to ja się mogę fochać co sobota;-):eek::-D zazdroszczę dancingów, sama mam od dawna ochotę, mam nadzieję że się wkrótce zrychtujemy z dziewczynkami:tak:

Myśmy już jeden spacer zaliczyli godzinkę teraz młodzian śpi, później coś zjemy i jedziemy do dziadzia (teścia)
 
Witam się :-)

Nie nadrabiam, zaraz się wybieramy do rodziców na obiad i ciacho, więc czasu brak, jak to w weekend.

Miłego weekendu dla wszystkich :tak:
 
Bry wszystkim paniom:-)
Bra zazdroszczę:-) następnym razem idę z Tobą do kina;-)
Jaipur a z Tobą na basen!:rofl2:
Alex, Majeczko ściskam z całych sił i daje kopa w dupe facetom:angry:

ja siedzę najadłam się jak świnka, prosię:eek:
Jutro rocznica ślubu cywilnego z P:sorry: będę obchodziła dwie rocznice, a co.
Chciałam coś mu sprawić tylko co:confused::-)
mam ochotę na szarlotkę, albo karpatkę upiecze ktoś?:-p
 
reklama
Do góry