reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Ja tylko na chwilkę bo mam takiego wkur... na M. że nawet nie chce mi sie nic czytać. Jestem zła jak osa, niech spada na drzewo i nie tylko. Mam go DOŚĆ dupek jeden!!!!!!!!!!!!
Uciekam:(
 
Jaipur pewnie odbiegasz od "standardu" czyli ględzenia kapci papilotwów na włosach przez 24h/d stania przy garach albo latania z mopem:rofl2: no chyba że standard wg. Twojego męża jest inny to bym się zastanawiała:-D

Alex bidulko znowu dawaj go tu skopię mu doopsko:crazy:
 
Alex kochana współczuje skopanego wieczoru.Tule mocno :*

Młody śpi, M jeszcze w robocie...hmmmmmmm co tu robić? Zmykam się myć i do wyrka.
 
alex na drzewo i foch-weekend :rofl2:
a serio to.. szkoda nerwów na facetów:-p

gagacio no tak, on też sie tłumaczył tym:sorry2: Zdziwko było, bo w sumie zaskoczyłam się ,że taka mamusia ze mnie.Wszak wyrodna:-p
 
reklama
Do góry