reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Joluś pewnie by pospacerowała ale zaczęła kręcić że jej się samej nie chce to ja zaraz wypaliłam z dwoma dyszkami:-D pupę wypinam po klapsy:zawstydzona/y:
Ainka zamów sobie coś do chaty pysznego na co masz ochotę:tak:
 
reklama
Agacio widzę obie do spacerowania macie niezłe chęci :-p I co długo była na spacerze z młodym??

Aina ja tam na diecie zalewam głód wodą :(


Agacio
 
Ostatnia edycja:
Razem byłyśmy coś z pół godziny i ona pewnie godzine może dłużej:tak:
dzięki za mocne baty;-)

Ainka pizzę, kebab, coś domowego, coś chińskiego sajgonki, lasanię na co masz ochotę i lody na deser:tak:
 
Ostatnia edycja:
hejka, laseczki

oj przestańcie , weekend jest trzeba coś zjeść(pozdrawiam znad zestawu powiększonego:rofl2:) wrociliśmy z bibki u Stacha, junior padł i śpi.
gagacio no zadałam mu pytanko, aby okreslił procentowo ile jest we mnie teraz i tu trzy określenia które masz.No i zdziw był.
 
Jaipur podziel się:tak:
Agacio małż przyniósł winogrona i bułeczki ciepłe, jajka są,pastę jakąś na kanapki zrobię i zaraz P po lody wyśle:-) ale mam ochote na mcflurry:baffled:
 
reklama
Do góry