reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam i ja.
Czuje sie juz troche lepiej ale chyba ten antybiotyk ktory dostalam nie za bardzo na mnie dziala.
Niestety nie jestem w stanie nadrobic wszystkiego co naskrobalyscie przez te kilka dni, wiec odpisze tylko to co przeczytalam przed chwila:

Bra zdrowka dla Lenki, mam nadzieje ze goraczka nie wroci.
Majowa wspolczuje przezyc.
Madzik pochwal sie zdjeciami pokoiku...

Milego dnia dziewczynki, mam nadzieje ze uda mi sie wpasc pozniej.
 
Witam się słonecznie:-D

u nas piękna pogoda, pewnie mała pójdzie na spacer z tatą albo z nianią.

bra - zdrówka dla Lenki! Ja nie pomogę, bo Zosia nie miała jeszcze gorączki, tylko stan podgorączkowy jak była malutka - po szczepieniu. Fochy fochami, ale fajnie, że miałaś babski wieczór. Jak mi tego brakuje! ale odbiję sobie w kwietniu, bo panieński się szykuje:-D

madzik - dopiero w niedzielę czasem moge odpocząć, sobota cała schodzi na zakupach, pichceniu itp.:baffled:, a czasem to mam wrażenie, że w pracy, pomimo, że mam jej full, odpoczywam - tak fizycznie oczywiście, bo wolę być w domciu:tak:

majowa - współczuje przeżyć. Nie stresuj się za bardzo, przyjdzie czas - dasz radę! będziesz mistrzem organizacji;-)
 
Witam się i uciekam.

Madzik ja nie pracuje regularnie, a łikend i tak mi zlatuje, że nawet nie wiem kiedy.
Słoneczko u nas piękne wyspacerujemy się dzisiaj.
Zaczęłam się odchudzać na wiosne, więc na spacer ide z pasem wypacającym:-D
 
Hej kochane:-)
Pogoda piękna:tak:. Nakazałam babci spacerować długo.
Łeb mi pęka.
Popieram Was weekend przelatuje przez palce:confused2:, nawet się nie zdążę nacieszyć dzieckiem, a tu znów trza iść do roboty ble.
Tęsknie bardzo za moim Kluskiem słodkim.
Udanego dnia laseczki:)
 
Melduję że jestem. Nie nadrabiam bo mam małą marudę obok siebie.Igor przed chwilą zrobił swój pierwszy kroczek bez trzymanki!! Normalnie radocha na maksa!!!!! Postaram się zalecieć do Was jak młody spać pójdzie!
 
Jolek gratulacje :-)
Ja też nie nadrabiam, noc ciężka z gorączką u Krzysia :-( Ja też coś nie za bardzo się czuję, ale ja to za lekko się ubrałam. Zobaczyłam słońce, więc ciepło. Niestety zimny wiatr. Małego natomiast ciepło ubrałam, więc nie wiem co to :no:
Dalej piękne słońce, a my niestety w domku. A mój wróci dopiero późnym wieczorem.
 
Dobra młody zasnął więc mam chwilę. Jak wstanie to śmigniemy na spacerek.

Bra super,że się z domku wyrwałaś i że zabawa była udana:)
Współczuję za to drugiej zarwanej nocy z powodu temp.Lenonka.Mam nadzieję,żę już dziś będzie ok. Co do M to mam nadzieję,że nie wyszło nic więcej :baffled:
Aina wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ślubu cywilnego:-)

Żelka
ze mnie podczas pierwszej @ też się lało :(
Kobito z czego ty się odchudzasz????? Przecież Ty chudzina!!!

Styna super,że znaleźliście nianię.:tak: A z tym piciem nie pomogę;/

Madzik gratuluję kolejnych ząbków tych wyklutych i tych w kolejce.Dawaj fotki pokoju Julka na odpowiednim wątku :tak:

Majowa sio sio sio odganiaj od siebie te złe myśli!!!!!

Karolka fajnie,że trochę lepiej z Tobą.Może podejdź na kontrolę do lekarza.

Basiekk tulam.Jeszcze chwila i przytulisz Marti :)

Ypra
zdrówka dla Was :)

Mojeszczęścia
ma rację, dlatego ja na razie nie zwariowałam z tą "WIOSNĄ". Dalej po zimowemu się ubieramy.Tym bardziej,że słońce piękne a na termometrze tylko 4 stopnie.
 
reklama
Do góry