reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
hej! bibka mnie ominęła :-:)((((( kiedy następna? :-)
buziaki i grabki dla wczorajszych jubilatów - Juniorka i Julka!
oraz mnóstwo całusków dla dzisiejszych pociech Ani, Milli, Wisienki i Pauli

oglądnęłam sobie mamma mia a teraz Was troszku poczytuje.

styna - hukowo z tą nianią :-(

bra - narobiłas mi ochoty na clarenę :-) kończy mi się kremik, więc moze teraz coś z clareny wypróbuję...

w ogóle to trzeba się zacząć ogarniać - w końcu za niedługo małż przybędzie :-)
 
Po trzech dniach odzywam się i informuję, iż internet mi działa, ale wczoraj ilekroć chciałam Wam coś napisać zamykała mi się przeglądarka. Za każdym razem wchodząc na nową stronę ona się zamyka. Mój komputer chyba od nas odchodzi :-(. Przez ten czas kiedy brakowało mi necika podczytywałam Was, ale przez komórkę nie mogłam nic napisać :no:. Ogarnę tu trochę, bo wieczorem przesadzałam kwiaty więc wszędzie ziemia :szok: i postaram się nadrobić.
 
hej kochane :)

oj widze , że wczoraj zawiodłam, nie było mnie z inką.
takiego focha włączyłam, że nawet kompa nie otworzyłam :dry: ale dziś zamierzam to powtórzyć :tak: także możemy sie spotkać :-) tak w ogóle to zważywszy na popularnośc fochów w ostatnim czasie jak i inkowych popijawek, można by ustanowić nowy termin , np "fochnight z bb " czy cus takiego :-D
słoneczko u nas świeci i jest piknie, wózek wystawiony, więc za jakis czas spacerek.
jolek, gdybym miała własne, a nie wspólne, a raczej służbowe auto to już wczoraj bym przyjechała do 3miasta i bysmy sie może spotkały.no ale mam focha i przecież nie poproszę M, by nas zawiózł i po nas przyjechał bo bym musiala kontynuowac konwersację, na dwóch słowach by sie nie skończyło :dry::-D
co jeszcze... głodna jestem, trza śniadanie zjeść póki kluska śpi, to do późniejszego
 
hm w sumie, to szkoda,że zapomniałam ,że ten weekend jest kompletnie wolny, bo można był się ustawić na bibkę;-)

a tymczasem - spacerek... tarasowy...
 

Załączniki

  • P3030030.jpg
    P3030030.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 32
No to weekend z fochem rozpoczęty bo i ja też mam focha na M.
Bra ja się piszę na ta bibkę "fochnight z bb " i to jak najprędzej trzeba ja zorganizować:-D
Jaipur ale Prezesik słodko sobie śpi.
Też chciałam iść teraz na spacer bo słonko super świeci ale nie chciało mi sie ubierać i pójdziemy popołudniu.
no nic to miłego weekendu.
 
Witamy się sobotnio:-)

Fochnight się dzisiaj szykuje hmm...... cały dzień przed nami więc może i ja się załapię na focha;-):-D

tymczasem życzę udanej soboty i będziemy się zbierać na spacer piękne słonko tylko wiatr ale damy radę:tak:

Jaipur prezes kosteczki wygrzewa na tarasie mmmmm, tylko matka trzebabyło go do słoneczka odwrócić;-)
PS. Ale macie krzaczory pod havirą:szok:
 
Ostatnia edycja:
Witam się pozytywnie naładowana wiosenną energią!!
całe mieszkanie sprzatam, słońce od rana, kupiłam sobie tulipany i żonkile:-) ( bo faceci o takich rzeczach nie myślą!)
P cały dzien na szkoleniu, załapie się tam na obiad (ten to ma dobrze!!!!!).
Jaś uśpiony, red hoci lecą a ja dalej sprzatam!!
Później na spacerek:-)
i wirtualnie suknie slubną wybieram z Jasia chrzestną :-D mmsy mi wysyłają:tak:
Jaipur jak przystało na prezesa śpi słodko na słonku,połozyłabym się obok przystojniaka!
Bra może ustalimy międzynarodowy dzień "fochnight" DOBRA NAZWA!!! Genialna Jesteś:-):tak:
wszystkim życzę dużo slońca!

edit: Matusia brakowało nam Ciebie!
Wyściskałabym Was, nie potrzeba mi faceta dziś do szczęscia nie licząc Jasia:happy: PIękny dzień!
 
Witajcie,
ja tylko na sekundę, bo już wychodzimy

mamy.... 4 zęby!!!:szok::szok::szok: wczoraj znaleźliśmy drugą górna jedynkę, dziś w nocy też były częste pobudki, ale nic poza tym i rano patrzę, a tu 2dwie dolne jedynki:-D:-D:-D. Czyli tylko pierwszy ząbek miał ciężkie "wychodzenie", reszta poza pobudkami nocnymi była ZEN :)
 
reklama
Witam i ja w bardzo złym humorze. Poszukiwania childminder nie najlepsze ponieważ ja będę robiła trzy dni w tygodniu ale w każdym tygodniu inne dni a one wolą te same aby móc inne dziecko wziąść na dni kiedy Nadia będzie w domu:-(
Jaipur Nadia też śpi na spacerze w ogródku, tak mnie wymęczyła że już nie miałam siły na spacer a zresztą siły na zakupy muszę zbierać.
Lepi gratuluję ja muszę mojej szczęke sprawdzić ale nie chce mi dać palca włożyć:dry:
Matusia jak dobrze że już masz net
 
Do góry