reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

no tak źle wpisałam wpisałam claren

a powinno być clarena


szukam w takim razie jakiegoś kremu intensywnie nawilżającego
 
reklama
sylwia kupowałam u różnych, patrzyłam na cenę i komentarze.:tak:
ja kremu narazie nie kupuje bo podostawałam sporo próbek :tak: kocham próbki :-D
 
ja tylko wpadłam życzyć miłego wieczoru:-)
pooglądam tv, P nie ma.
Posiedzę sobie, bo uspiłam Młodego <cud!>
Moja jak papier ścierny:-D
 
Hello!
właśnie oglądam "tylko taniec" ale sie naśmiałam jak ten facet przed chwila tańczył:-D
Styna współczucia, kobieta na prawdę jakaś niepoważna, mam nadzieje, ze kogoś znajdziesz!
Bra imprezka była fajowa, musimy to kiedyś powtórzyć heheh.
U nas słoneczko dzisiaj w miarę ładnie świeciło, pospacerowaliśmy sobie 1,5 h a potem jeszcze raz poszliśmy na zakupy do Piotra i Pawła ps. uwielbiam ten sklep.
 
ja poraz trzeci oglądam kacvegas :-D

styna fakt, niepoważna babka, no chyba, że jakies powody osobiste , w końcu wypadki chodza po ludziach. obyś kogoś znalazła!
 
Ja może zagadam z kuzynką to mi taniej gdzieś zamówi, bo pewnie jak na salon bierze to ma taniej:) Niech od razu doradzi co dla mojego ryjka dobre:)

Aina a gdzie P zgubiłaś??

Bra nie wpuść M do domu to i spokój jeszcze będziesz miała a my na kolejną bibkę wpadniemy:)

Lepi cieszę się że słońce dotarło:) Gratuluję kolejnego ząbka.

Alex nigdy nie byłam w tym sklepie :/

My też kacVegas oglądamy ( po raz pierwszy).

Edit.

Przypomniało mi się,że mam całą kosmetyczkę różnych różniastych próbek z clareny :tak:
 
Ostatnia edycja:
A mi mąż nie da oglądnąć kac vegas bo discovery ogląda:dry: ale też chyba 3 razy widziałam Joluś spodoba Ci się:tak:

Stynka miesiąc to sporo czasu, napewno coś załatwisz...
Bra to zajadę na Inkę i kwasy;-)

Próbki też lubię zwłaszcza te grtisowe;-)
 
a ja oglądam kac vegas:-D i mamamia w przerwie:-)
Joluś P był na szkoleniu, już jest ale jutro znów od rana do wieczora:nerd:
Alex tez lubię "Piotra i Pawła" i chyba jutro się wybiorę:D
 
reklama
Do góry