reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie mamuśki niedzielnie i leniwie!!! Nie wiem ale zawsze niedziela kojarzy mi sie z lenistwem!!! U nas dziś zawieje i zamiecie szok biało nic nie widać!! Pozdrowionka.
Kamcia zazdroszczę Ci juz tej choinki u nas w rodzinie tradycja, ze czekamy do wigili i dopiero ubieramy wszyscy:tak:
 
reklama
Agaf do wigilii:szok: jak to... do wigilii to musi już być świąteczna atmosfera i właśnie już prezenty pod choinką...
a w samą wigilię to robi się jedzonko , je kolacje i śpiewa kolędy:szok::tak:

Jolek bliżej?? jak bliżej jak tylko 2 tygodnie zostały:szok::szok::szok:
szokujecie mnie dziewczyny:-p

u mnie się rozkładało różnie pamietam...,raz wcześniej raz później hehe
ale teraz jak mam nową rodzinę to będziemy ubierać zawsze w mikołaja 6 grudnia:tak:
 
Fajną Kamcia tradycję rozpoczynasz w swojej rodzince z tym ubieraniem choinki 6 grudnia, chyba pójdę w twoje slady ale od przyszłego roku bo dopiero w nadchodzacy weekend wybieramy się z moim D po choinkę. Ale to będzie super juz w nastepne święta z takim małym szkrabem w mikołaja choinkę stroić, choć on nam wiele jeszcze nie pomoże ale sama jego obecność toooo...... uff ale mi się milutko zrobiło!
 
U nas zawsze dzien przed wigilia a ozdoby balkonowe i na okna wczesniej trochu. Ale ja w tym roku pospiesze sie chyba bo to pierwsza wspolna z Moim M choinka i juz sie nie moge doczekac;-)
 
Kamcia u nas to się tak tydzień przed świętami ubierało choinkę. Na wigilię nigdy tego nie zostawialiśmy bo tak jak piszesz szykowało się jedzonko stół i inne rzeczy.
 
No naprawdę nie wiem skąd to sie wzieło i nawet nie pytałam tak było od zawsze rodzice szykowali od rana jedzenie a my dzieci ubierałysmy choinkę i tak zostało tylko że ja dostałam awans do kuchni haha:-D
 
reklama
szanowna pani zanko:rofl2: jakbyś czytała uważniej to agaf już zaproponowała zeby wrzucać na temacie świątecznym:-p
a tak po 2 to ja nie musze wszystkiego zatwierdzać;-):-D róbta co chceta
;-):-D
ja jestem od poinowania porządku i ew podpowiadania ;-)
no więc ja tam swoją wrzucę a co.. trzeba się chwalić..
agaf właśnie jak było się dzieckiem to można sobie ubierać w wigilię...
ale gdzie tu magia świąt jak w wigilię na szybko choinkę , a po nowym roku już się ściąga..
a tak to atmosfera ytzymuje się na dłużej:tak:
no i z dziećmi to już wogóle.. :-) superaśno jest:-p
i ądnie kto wchodzi do tegfo fgomu to już czuje święta :-)aaa no i ja tez włąśnie słyszałam że w wielu domach się w wigilię albo dzięń przed..
to wogóle się tych świąt nie poczuje w tak krótkim czasie...
 
Do góry