reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Cześc dziewczyny widzę ze małe odliczanko u nas zagościło, no to się dołączę bo u mnie niemalże półmetek. A ja dzisiaj w kościółku nastraszyłam trochę mojego D, no jak się okazało też i teściów kofanych, weszliśmy do kościoła ludzi tłum, duszno, więc zaczęłam od ściągnięcia czapki, potem odpinanie guzików, a na końcy odwijanie szala i NIC NIE POMOGŁO, jedno słowko do męża i już jesteśmy na polku, świeże powietrze i od razu lepiej.... dobrze że jek wuchodziliśmy to mnie za rękę prowadził bo ciemno mi było i tylko przez mgłę widziałam. Uff.
 
Ivana musisz uważać na siebie.
Kamcia ale jak ubierzesz choinkę to cykniesz fotkę i się nam pochwalisz???;-)
 
oki. Ale ja mam taką małą, stoi w szafie,już 3 rok ją mam. Taka symboliczna bo na większą nie mam miejsca.
 
W moim przypadku zamarzyła mi się tradycyjna ponad dwumetrowa choinka przystrojona w złote i czerwone ozdoby. Pole do popisu mam duże bo z moim D od lipca mieszkamy sami na nowym mieszkanku i to nasze pierwsze świeta po ślubie, pierwsza wspólna choinka stąd też musimy ją kupić taką wyjątkową i wszystkie dekoracje też. Mam pomysł nie te z nas które będą chciały jak wystroją choinki to i=niech zrobią fotki i wstawią na forum gwiazdkowe, co wy na to ?
 
jolek mała nie mała , zawsze świąteczna...:tak:
nasza jest czerwono srebrna, bo jakoś złoty mi nie przypadł do gustu:sorry2:
miała być niebieska jak w pl...
no ale nie starczyło nam w tym roku funduszy na wymiane bombek na niebieskie:dry: i będzie taka jak w zeszłym roku..

jasne możemy sobie wstawiać na temat gwiazdkowy:tak:
tam będzie jak najbardziej na miejscu:tak: a no i jeszcze nasza choinka ma chyba 150cm:-p
 
no jo tam będzie jak najbardziej na miejscu:) moja ma może 40 cm, w dodatku jest ekologiczna, kumpela robi z naturalnych gadżetów :)
 
reklama
jolek.. ale ty ją chyba z tej szafy wyciągniesz co nie???:-D:-D:-D:-Dczy tam już zostaje??:-p

jestem coraz bardziej ciekawa jak ona wygląda;-)

a wogóle wczoraj mój D grał tyle czasu że mu się PS zaciął:-D:rofl2:
 
Do góry