reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
wogóle to zapomniałam się pochwalić że my już na oknie mamy poprzyklejane ozdoby od piątku:-p
a mój D ściąga kolędy i filmy świąteczne i będziemy sobie oglądać wieczorami przy cieście i ciepłej czekoladce ale będzie super
 
to myj leniwcu:-D:-p
ja pomyłam już właśnie w piątek od zewnątrz i od środka.. znaczy tylko salonowe umyłam :-p
bo przeziębiona jestem a nie mogłam się doczekać naklejek:-D
no i ponaklejałam , ael dolną część okna i tak już moja Vi wymazała paluszkami:-D
 
od razu leniwcu:p nie myłam bo walczyłam z moimi oskrzelami a ostatnio nie ma pogody do mycia:(

ehh całkiem zapomniałam że dzisiaj na skwerze koncert mikołajkowy a ja siedzę w domu:(
 
Ostatnia edycja:
ja też w domu zakatarzona.. D znów gra:-D no ale musi się nagrac żeby mi w święta gry nie russzał:-p
mała śpi a ja te kluski będę zaraz lepić bo już mi ziemniaki ostygły :-D
 
W końcu Was nadrobiłam ale żeście się rozpisały, że hoho.
My wczoraj wróciliśmy po 23.
Bubbles niestety ale nie zdążyłam Babci powiedzieć o ciąży, ale tak jak piszesz, że na pewno już wie.
Mój M przyjechał również więc do jutra jest z Nami, a potem zobaczymy się dopiero 22.12.:-(
Widzę, że świątecznie się zrobiło, aż miło poczytać.
 
Alex dobrze,że cało wróciłaś i miałaś swojego M w takiej chwili przy sobie. Trzymaj się ciepło. Myślami jestem z Tobą:)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Jolek. Bardzo się ucieszyłam jak przyjechał Mój M., w takich chwilach wiadomo, że najlepiej mieć przy sobie najbliższą ci osobę.
 
reklama
Witam się leniwie, gilowato i niedzielnie :-) Ja nadal chora ale z tego co wyczytałam na forum zaraz po mnie siadło zdrowie połowie forumowiczek :zawstydzona/y:

Alex współczuję z powodu śmierci babci. Kondolencje.

Ja swoją pochowałam rok temu, została mi jeszcze jedna, bo dziadków od dawna nie mam, jednego nawet nie zdążyłam poznać :-(
Najgorsze, że teraz wśród ludzi w naszym wieku zaczynają odchodzić rodzice... Nieubłagany czas i śmierć... :-(


A ubieranie choinki w Wigilię jest tradycją tak jak wyszukiwanie gwiazdki i 12 potraw na stole, czy dzielenie się opłatkiem :-) W naszej rodzinie też zawsze ubieramy w Wigilię. A wzięło się to stąd, że drzewko jako symbol drzewa biblijnego należy wprowadzić do domu w dniu imienin Adama i Ewy, czyli 24 grudnia. Z tego samego powodu wiesza się na nim jabłka ;-)
 
Do góry