reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hope Ja tez je bardzo kocham :) ale jak dzieje sie zle to potrafie sobie odmowic, moze na poczatek ustal limit dzienny czegos slodniego nie kupuj na zapas, sprawdzaj kalorycznosc ulubionych slodkosci, czasem zamien na slodki owoc, a jak pieczesz to sprobuj dac mniej cukru ja tak robie i czesto ciasta wychodza bardzo dobre.

I polecam przepis np szlk maki 1/2 kostki margaryny 3 lyzki wody zagniec ciasto mozna wlozyc na 30min do lodowki lub nie jak nie masz czasu. Wcisnij w tortownice robiac brzeg, podpiecz przez 10 potem wloz na to jablka w plastekach i posyp cynamonem,potem piecz jeszcze ok 25min. Super cisteczko bez grama cukru :)

Mala w koncu padla ide sie golic ;)
 
reklama
Witajcie...znów trochę mnie nie było...jakoś nie mam na nic czasu ostatnio:baffled: Byłam dziś u ginki po receptę na anty...wyczekałąm się 3h i nawet mnie nie zbadała bo się spieszyła...a zaraz idę się zrelaksować w babskim gronie przy winku. Dziecia zostawiam M-owi i teściowej - a co! :-D Chyba też mi się coś należy raz na 100 lat...Nic nie wiem co u Was:-( tylko o Gilipciu poczytałąm (cudownie, że jest już TA data) Całuję Was mocno kochane moje :* Muszę Was nadrobić bo się stęskniłam za Wami...
 
Czesc pamietacie mnie jeszcze?

Aniu super ze chodzisz na silownie, sama bym tez z checia poszla :tak:

Hope na drozdzowke to i ja bym zjadla, podeslij mi prosze jedna jak bedziesz robic bo tu nie maja takich...


U nas tak sobie, mnie dalej trzyma przeziebienie i ostatnio mialam chore oczy, przeszlo z malego na mnie, ciezko bylo na nie patrzyc :angry:.
 
Uuuuuuu Ancia masz osobistego trenera:) Super:) A co mąż na Twój pomysł z siłownią?

Karolka pamiętam cię pamiętam :-D

Dziewczyny a u nas natężenie kataru i stan podgorączkowy. Jak ja żałuję ,że nie polazłam w dzień do lekarza na kontrolę!!!
Maj przeczytałam ale niestety nie odpiszę. Wiem że Hope jara się wózkiem i chudzina narzeka na jakieś kilogramy..sratatata:-p Widziałam że Majowa na wino idzie, moje zdrówko poproszę wypić. Pracujące cieszą się weekendem a Agacio pada (ciekawe od czego). Reszty nie pamiętam. Wybaczcie.Idę sobie.
 
Ostatnia edycja:

Hope, Styna , Bea
, Lwiapaszczka 100 latek dla brzdąców :-)


yyy ania ciesze się ze podoba Ci się na siłowni!!! i że masz specjalne ćwiczenia :-) super...
jolek zdrowia
karolka pamiętamy pamiętamy :-)
majowa udanego winkowania :-)


no to tyle bo resztę poczytałam ale myslami jestem gdzieś indziej ;-)
 
Ostatnia edycja:
Joluś padam bo
- wstałam przed 5,
- pracowałam,
- dziecko moje jęczy non stop niemiłosiernie
- mąż wczoraj z delegacji wrócił :-D:-D:-D
 
jolek27 Nie przejmuj sie lekarz i tak by ci nic wielkiego nie powiedzial antybiotyku nie da, tylko kazalby obserwowac, dawac wit c ewentualnie Calcium, a gdy wzrosnie temp reagowac, wiec spokojnie jakby co w Polsce jest pomoc calodobowa. Buziaki

MajowaMamusia Witam :)

86an Ja tez na silowni bylam raz w zyciu i podobalo mi sie bardzo tylko przed ciaza pracowalam na 1,5 etatu wiec na chodzenie regularne nie znalazlam czasu, trzymam za ciebie kciuki pozdr pa

karolka85 Ja nie pamietam ale witam serdecznie.
 
Krklisz my już jesteśmy na antybiotyku od poniedziałku

Agacio
wyczerpująca odpowiedź.Tulam mocno. Mój młody drugi dzień jęczy starsznie. Już teraz naprawdę zmykam.
 
reklama
Do góry