reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
adeczka To milej podrozy a jedziesz czy lecisz z maluda to zawsze tyle do zabrania, moja kolezanka zwykle robi tak ze ona z dziecmi leci a maz autem jedzie ;)
A powiedz jakies swiadczenia dostajesz czy tak jak my w PL woelkie nic bo masz wiecej niz 500pln na osobe.


jaipur moj tesc jeszcze tez ma malucha podarowanego mu przez mojego meza ktory dostal go w spadku po cioci :), ale jak wsiadasz do takiego malenstwa po dluzszym czasie jezdzenia wiekszym autkiem to czujesz sie klaustrofobicznie :) Przynajmiej ja tak mam , a kiedys sama jezdzilam :)

MajaPolka 11 to dla mnie jakas malo znana pora na wstawanie 9.30 to max maxow ;)

Ja na szczescie domek troche ogarnelam a mala jeszcze spi ;) Ja sie obudzi jedzonko i spacerek mam w planie
 
Ja się witam:)
Dzisiaj Marti z moją mamą pierwszy raz, niby znają się ,ale pierwszy raz cały dzień i martwię się:dry:.

Dzisiaj na krótko bo full roboty mam.

Hope, Styna, Bea, Lwia - buziaki dla dziewczynek*
 
kochane ja się tylko witam i melduje, że żyję :) nadrabiam po łebkach i próbuję sie obudzic, bo położyłam sie z Lenusią i niedawno wstałyśmy. kurcze jak śpi sama to bite pół godzinki i nic dłużej, a przy cycusiu potrafi i ponad godzinę jak dzisiaj :) a w jakim humorku sie obudziła , uśmiechnieta, rozgadana, eh uwielbiam te moja fruzię :)
 
Basienko - szybkiego dnia pracy :** ..ale to chyba lepiej z mama Twa niz z tesciowka cooo? Ahhh zobaczysz - Marti bedzie zadowolona :))
Jak nozka???

krklisz
- ..ale od 7 nie spalysmy juz z Polcia.. 2 godzinki harcow - i potem dosypialymsy jeszcze do przed 11 .. mala wczoraj poszla pozno spac bo po 22...

Bra - witaj Slonce :) moja fruzia tez dzisiaj taaaaka kochana!

Aniu - nie martw sie tak swoimi odczuciami, jestes przemeczona pewnie.. mnie tez czasami Pola wyprowadza z rownowagi jak nie chce sie ubrac, posmarowac, zjesc, spac, jojczy niemilosiernie.. ale wiesz przeciez, ze potem wystarczy jeden usmiech naszego skarba i jest pieknie!
Z ta silownia super pomysl! :)) .. i zazdraszczam!
 
Ostatnia edycja:
maju to nieźle zaszalała Polci jak poszła spać tak późno :D aparatka ;D
basiek juz po 13 więc do domciu niedługo pójdziesz :) a malutka napewno zadowolona z babcią :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry