reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Aniu chetnie bym poszla ale za daleko mi do ciebie. Musze sie za siebie w koncu wziasc tez. Teraz pojade do PL i pewnie beda mi mowic jak mi to macierzystwo sluzy i ze mnie cos przybylo :-):-) bo tam same chudzizny.
No nic jakos przezyje tymczasem ide spac poki Lenka spi bo nie wiadomo, co noc przyniesie.
 
reklama
Połowa dzieci juz śpi:)
Wy dzisiaj pizze a ja lepiłam dzisiaj pierogi ruskie:-) przez ostatnie 2 dni(jedna dziennie) królowala u nas szarlotka z kruszonką mmmmm

Dzisiaj nakrzyczałam na M bez powodu....aż mi sie przykro zrobiło:-( stres mi bokiem juz wyłazi
 
Ostatnia edycja:
Hej wieczorem

Matusia- abuuuuuuuuuu :-:)-:)-:)-( szkoda że nie zapytałam :( jestem taka smutna bo nic nie udało się Nam znaleźć :no: był tylko astronauta ,maszynista , drakula , i takie beznadziejne same że szok! nie wiem jak to możliwe że w całym Wrocławiu zabrakło strojów dla takich dzieci ! jest mi tak przykro ale co nie pójdzie jutro bo nie ma w co się przebrać... fakt on jest jeszcze mały i nie wiele z tego dokładnie rozumie ale mi tak strasznie głupio że mojego dziecka pierwszy taki bal a ja dałam ****! :-:)-:)-:)-(
a mąż do ouklisty nie poszedł bo nie zdarzyliśmy , oko czerwone ale jak doczytałam to też za moją sprawą bo zakropiłam mu tym co dostał Szymek a tam napisane że może podrażniać oko a jego **** akurat podrażniło bo wczoraj jak się szedł spać to owszem zbierała się ropa , coś go denerwowało ale nie było czerwone i podpuchnięte! jak jutro takie bedzie to nie podaruę i zaciągnę go siłą na ostry.

Agacio- jescze zostały diwe szafi , blat etc etc ale na pewno już bliżej niż dalej wszytskiemu

przepraszam że znów tylko tyle....

edit: uciekam do wyrka ! brakuje mi czasu na wszytsko , nie poodpisuję dziś już na żadne wątki, nie wiem czy jutro bo jutro jedziemy na Szymanów( nowa chatka ) ehhh zaniedbuje Was .......
 
Ostatnia edycja:
Jolek to fajnie ze kase dostaniesz:-)
karolq to żel na palec :-D
eeeeeej z tą pizzą to na,inny wątek sioooooo
maja tez słysząłam o tych 11 raczkach :-)i widziałam zdjecie
ale słyszałam tylko ze to jakiś trik onternetowy bo nie mówiono o tym w telewizji a byłoby głosno....
i chyba dobrze słyszałam bo ponoć to było 11 dzieci urodzonych w jednym dniu w tym samym szpitalu jakoś tak

o tak jak paulina mówi bodajże :-)

paulina najwięcej byo 12 raczki w 2009 roku .. ale nie wiem czy wszystkie przeżyły



 

Jolek Jolek my tez to znamy - ostatnio B to znalazl Poli na necie! Kaczuszki:-D

Cholerka.. a ja myslalam, ze to prawdziwe 11jedensatoraczki byly! Z jednego łona! Eeee...... lipa...

Gag - no to fajowsko, ze juz lepiej u Stanislawa i Matki jego - oby tak dalej! :))

Styna - faktycznie nalezal Wam sie porzadny sen w koncu!:tak:

Agacio - nie szalej tam za bardzo z malzem z tej radosci - bo jutro do pracki ;-)

Matusia - w sprawie szarlotki wal do dziewczyn... wszystko mi zabraly :happy:

Futrzaczku - przykro mi, ze taki nieudany dzien ... moze jutro bedzie lepiej?? I znajdzie sie stroj i okulista dla meza? :* :)

Jolus
- i jak tam Igorito?? Pola spi od po 22 chwile.. ale raz juz miala szał i musialam wracac, jak mi sie rzucala na szyje! jeeeeee, do przytulanka, ale zasnela z powrotem :)
 
futrzaczku tak szkoda tego balu. :-:)-( kurczę a mogłaś sama coś pomyśleć. moich znajomych synek chodzi do przedszkola ma 2 latka. trudno było znaleźć coś w mieście. zrobili sama i zrobili z niego kowboja. gadżety kupili ze sklepu zabawkowego typu czapka, pas, pistolety. do spodni doszyli frędzle, koszula w krate, apaszka i mały zrobił furore :-)
 
reklama
Do góry