reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
poziomki Dziekuje


jolek27 Nietety juz zjedzona ;( godzina czekania ale warto bylo przez caly okres karmienia nie jadlam pizzy ;(
zgadaz sie ja tez bym takiej wielkiej lodowki w kuchni nie pomiescila ;)
A to super masz.


MajaPolka Ja tam kupuje za duzo roboty jak jedza tylko 2 osoby.


karol Widzisz na glodnego nie mozna czytac :)


bra Ja robie kopytka cebulowe iw ychodza dobre ;)


jaipur Krokiety tez brzmia brdz dobrze ;), ale po pizze zawsze mozna zadzwonic ;)


Zelka Ja o takim slyszalam w rodzinie i urodzino sie drogami natury-ala na sama mysl ;(


styna26 bede praktykowac bo kiedys dawala sobie palce wlozyc do buzi a teraz juz nie.


agacio A to mozna ? ;) Przetestuje ;)


Matusia A zamowilam z Literackiej po raz pierwszy ale byla bardz dobra ;) A ty mieszkasz w Pn czy okolicach?


Masakra czemu znow tak przymrozilo?
 
Witajcie w piatek:-):-) Od jutra Maja ma wolne a w niedziele jedziemy do POlski juz nie moge sie doczekac.

Przez ostatnie 10 miesiecy upieklam wiecej szarlotek niz wczesniej w calym swoim zyciu. Wogole tak sie rozhulalam z gotowaniem i robieniem rzeczy, o ktorych kiedys myslalam, ze to niemozliwe. Wogole przy Lence jem wszystko i nic jej nie jest wiec sie nie musialam ograniczac z niczy. Oczywiscie efekty widac na moim ciele, ale co tam - ja lubie jesc....
 
lepi dzisiaj się rozczuliłam po drodze do pracy, bo zobaczyłam maluszka, a Ty takim śmigasz, dobrze pamiętam? zresztą zawsze mnie rozczulają, aż chce się przytulić takiego szkraba drogowego:-)
 
Agacio jeśli bardzo Ci zależy to może być i Franio:):)

Gag to ten nowy komp tak Ci dalej świruje ?? Cieszę się,że u Was już lepiej.

Ania brawo:) bardzo dobre nastawienie!!!

Adeczka z tego co pamiętam to ty chudzina byłaś!!
A jak u Ciebie z pracą , bo pamiętam,że do dwóch śmigałaś??? w Polsce gdzie będziesz wypoczywać??

Futrzaczku
po lumpkach polataj za strojem dla Szymka. Albo ubierz mu dżinsy koszulę jakąś kamizelkę, wyczaj jakiś kapelusz i kowboj jak malowany:):)

Maja Igorito zasnął około 22giej i ja razem z nim :zawstydzona/y:

Paulina widzisz miałam tą samą myśl z kowbojem :-D

Witam się ciepło. Szybciorem nadrobiłam i lecę bo my dziś kolejny dzień mamy marudzącą!

Styna , Hope , Bea, Lwiapaszczka buziaki dla Waszych dzieciątek z okazji kolejnego okrągłego miesiąca:*:*:*
 
Witam sie;-)
Slonce jest, ale dalej piekielny mroz - jakkolwiek dziwnie to brzmi...
Ide poczytac dalej.
Spac mi sie chce... choc zwleklysmy sie o 11 ..
Jolus fajnie pospalas! :*


Hope, Styna , Bea
, Lwiapaszczka - gratki za kolejny miesiac ukonczony :))
 
Na razie nie pracuje zrezygnowalam, bo nie chce Lenki zostawiac poki co. Mysle, ze niedlugo zaczne czegos szukac, ale nic na sile. Ja pochodze z Oswiecimia wiec tam u mamusi i tesciowej sie zaklinuje, ale jade tez do siostry do Krakowa pospacerowac po Rynku. Chcialabym dzieci wziasc na sanki, mam nadzieje, ze bedzie snieg i beda mialy radoche. U nas tutaj zero sniegu wiec dla Lenki bedzie cos nowego.
 
reklama
Adeczka śnieg jest:) Wczoraj albo przedwczoraj słyszałam że w Krakowie lotnisko nie przyjmowało samolotów z powodu intensywnych opadów.
 
Do góry