reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
karolek ja mam orbitreka polecam. co prawda narazie się kurzy, ale przy systematycznych ćwiczeniach naprawdę daje efekty. szkoda że nie mamy 4 pokoju :-D
 
Jolek niech Ci bedzie ze ja... juz mi wszystko jedno to moze byc i na mnie.
Teraz wysylam Ci fluidki na wyzdrowienie (tylko odeslij pozniej je do mnie bo ja tez musze w koncu wyzdrowiec) ~~~~~~~~~~~
 
zelka nie bronie ojca bo dla mnie od pczatku był podejrzany , no ale ponoć on jej pomógł znieść wózek a ona później wróciła niby po pampersy więc wtedy mogło dojśc do tego co doszło... co się wyjasni juz w poniedziałek...więc mógł nie wiedziec .... ponoć tez był przecież wiarografem sprawdzany ...
jednak ja nie wierze ani matce ani ojcu.. dla mnie to było zabójstwo... dlaczego nie wiem..

a widziałyście te stronki??
dużo tu piszą różności o ojcu , o rodzicach matki..
szkoda że wcześniej nie brali tego pod uwage , tylko dopiero jak się okazało ze to nie porwanie a matka....


Policjanci znaleźli ciało zaginionej Madzi. 'Nie powiedziałam detektywowi prawdy'

http://www.fakt.pl/Matka-Madzi-i-oj...horrorami-i-wampirami-,artykuly,144738,1.html

http://www.fakt.pl/Przemoc-i-alkoho...-Madzi-Madzia-nie-zyje,artykuly,144737,1.html
 
Ostatnia edycja:
[*] dla Madzi
Karolka powiem krótko FACECI:eek:

Powiem wam dobry kawał. U nas pada śnieg ponoć n=ma padać trzy dni i angole wykupili supermarkety. W tesco i aldi są puste półki. Oni robią zapasy jak na koniec świata:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry