reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Igor jak na razie zdrowy,ale obserwuję każde jego kichnięcie i kaszlnięcie.

Co do M to tak albo komputer albo tv. Teraz kąpie młodego (jedna co dobre),ale zaraz dalej ja młodego w obroty biorę.
Syf mam w domu prze to choróbsko nie mam siły ale ten nawet palcem nie kiwnie.Zmienił się ten mój chłop okrutnie i chyba muszę jakąś terapię wstrząsową zastosować albo go kopnąć w doopę!
 
reklama
ja te z nie widziałam bo Vi oglądała "lulu" :-p
no ale co do rutkowskiego , jest osobą jaką jest , był karany itp... itd można wymieniać
ale sprawę rozwiązał... fakt szydzi z policji no ale taka prawda co on powiedział.. my płacimy za to ze policja ma spełniac sowje obowiązki a on sam za własne pieniądze rozwiązał całą sytuacje , miał podejscie i ma swoich ludzi..
działa lepiej niz cała zgraja policjantów...
no i policja jest tego zdania że on im przeszkadza i że niszczy dowody jak się "wtrąca w sprawę"
sam mówił ze specjalnie jego grupa oprócz wskazania miejsca nie dodtykała niczego stąd nie wiedział ze tam nie ma ciałka bo nawet nie podchodzili zeby nie został znów oskarżony o rózności..
a dlaczego policja tak robi... bo nie ma tego doświadczenia co on , i nie umie działać tak szybko i tak dokładnie....
no a ze on się szczyci tym że rozwiązał kolejna zagfadkę..
wcale się nie dziwie.. miał ponoć jakieś porażki co nie udało mu sie rozwiązać spraw , więc tymi udanymi się chwali żeby zrobić sobie reklamę.. żeby mu się biznes kręcił...
ktos laury musi zbierać i pracę utrzymywać ;-)
a po 2 ja nawet nie mam o nim zdania... nie wiem dokładnie jak tam z nim było czy on jest dobrym czy złym człowiekiem ,
napisąłam tylko moje zdanie , mzoe jest niewłaściwe , ale na tyle co mam wiedzy w tym temacie na tyle moge sie wypowiedziec :tak:


 
Ostatnia edycja:
Jolusia kuruj się tam kochana bo jak mrozy zelżą to na spacer z Igoritkiem musisz być gotowa;-):tak: Oj coś słabo tresujesz M ;-)

Tak Kamcia tylko że policja musi przestrzegać pewnych procedur, nie mogą tak poprostu z butami wejść i wymusić na kimś zeznania.

Razi mnie tylko sposób w jaki wypowiada się o swoim sukcesie robi to z uśmiechem na twarzy mówi "ja odniosłem sukces i to się liczy" Wokół niego tworzy się kolejna szopka. Dla niego liczy się sukces a tu jest śmierć dziecka tragiczna śmierć to maleńkie ciało ślicznej dziewczynki leżało zamarznięte... A pan Rutkowski jakby nie uboloewa nad tym tylko cieszy się ze swojego sukcesu. Ale skuteczny był racja.
 
Ostatnia edycja:
Vi dokładnie. ja nie jestem ani za ani przeciw. lansuje się to też fakt. ale nie ma co się dziwić. ale sprawę rozwiązał. czekamy teraz na poniedziałek na sekcje zwłok malutkiej to wiele wyjaśni. Jasnowidz z Człuchowa przewiduje uduszenie :-(


jolek kuracja wstrząsowa to jest to. jak potrzebna trzeba zastosować.
 
Agacio on bez tresowania chodził jak w zegarku ale od jakiegoś czasu ... zegarek mu się chyba popsuł :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nie chce mi się dyskutować na temat Rutkowskiego ani całej tej sprawy bo to i tak nie wróci życia małej Madziuni
[*]
 
Jolcia do zegarmistrza z nim;-)
Joluś właśnie o to dokładnie chodzi śmierć dziecka jest tutaj tragedią, a schodzi na dalszy plan, bo dyskusja wrze na temat Rutkowskiego:no: Dlatego ja też już nie gadam na ten temat....

A dla Madzi małego Aniołka jeszcze raz zapalam wirtualną świeczkę
[*]
 
agacio może ... ale nie mówię że koniecznie miał on na mysli sukces , jako że doszedł do finału sprawy.... i ze to się liczy ze jemu się udało...
policja.. mzoe miec nakaz.. za szybbą przsełuchań nie raz zdarza się że policja zastrasza człowieka, czasem niewinnego żeby się przyznał do winy...
zresztą u rutkowskiego na nagraniu nie było widac zastraszania, sam móił ze nie zastraszał, ona z nim spokojnie rozmawiała....



słuchałam właśnie polsat news i mówili że jesli sekcja zwłok wykaże a da się to udowodnić że Madza jeszcze żyła gdy ta ją porzuciła w tym miejscu to bedzie miała poważniejsze zarzuty , bądź jesli się okaże że to było faktycznie zabójstwo... i bedzie wymierzona odpowiednia kara....
a jesli bedzie to faktycznie nieumyślne to odpowie za utrudnianie śledztwa , i za to ze porzuciła ciało dziecka ... jak i również za nie udzielenie dziecku pierwszej pomocy....
aha no i jeszcze powiedzieli że wg psychologów była poczytalna w trakcie swoich poczynań i to idzie również na jej niekorzyść !
coś jeszcze ale zapomniałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry