reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
jolek, biedaczku zrób sobie inhalacje. Zdrówka!
Kamcia, paulina, ja Wam współczuje z tymi wynajmami. Trudno trafić na konkretną, ale uczciwą osobę. A to tak można w trakcie trwania umowy sobie aneksem czynsz podwyższać?
 
oglądacie na tvn24 z rutkowskim rozmowę? co za stronnicze nastawienie prowadzącej.

a w ogóle co uważacie o Rutkowskim? i jego udziale w całej sytuacji?


edit: matusia ten osioł u nas odwołuje się do wzrostu inflacji. ja tylko nierozumiem co ma inflacja do wzrostu czynszu. przecież ta kasa to ewidentnie dla niego a nie związana z jakimiś kosztami.
 
Paulina, nie oglądam, ale nagrywam dla męża, bo bardzo chciał. Jak wróci z polowania, to obejrzymy razem.
Ja nie wiem, co myśleć nie tylko o Rutkowskim, ale o całej sprawie. Mam mieszane odczucia, a cokolwiek robię przy Mai myślę o Madzi. Jak Ją dziś usypiałam, to się poryczałam, bo słuchałyśmy kołysanek, takich ciepłych słów, a Madzia zamiast ciepłych pościeli pod gruzami zamarznięta. Nie mieści się w głowie:-(.
 
Matusia ja tak samo cały dzień mam przed oczami ciałko zamarzniętej Madzi:-(

Rutkowski działa mi na nerwy lansuje się na tragedii małego dziecka i widać to gołym okiem, szydzi z policji. Wogóle jest postacią kontrowrsyjną:sorry:
 
działa/działał na granicy prawa. ale trzeba mu przyznać sprawę w jakiejś części wyjaśnił. strasznie stronnicza to rozmowa była. a dziennikarz nie tak powinien się zachowywać.
 
reklama
agacio dużo nie straciłaś. Pani Kolenda Zalewska wiele do życzenia, stwierdziła, że Pan Rutkowski jest " obrzydliwy" - nie tak powinien zachowywać się dziennikarz.
 
Do góry