reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Poziomki zdrówka dla całej gromadki:)
Kamcia mam nadzieje,że ta kobieta odda Wam pieniązki!
Paulina,Bra brak słów co do tych kobiet, które przychodzą z dzieciakami w to miejsce!:no::szok:

właśnie wróciłam z pysznej kawki, mąż mnie zabrał:-)
 
Ja jestem sama w domu i powiem Wam, że nie oglądam sama nic na żywo o Madzi bo mi serce pęka. Za słaba jestem na to wszystko. Nawet boję się jaka jest prawda rzeczywiście :-(.

Zauważyłyście, że Majka ma 8 ząbek? :-)

Ogólnie wszystko ok, tylko od kiedy raczkuje zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Dotrze wszędzie i po wszystko.:tak:
 
mam nadzieję że wyjaśni się na Waszą korzyść.

nas też właściciel naszego lokalu wkurzył w piątek. 2 tygodnie temu poprosiliśmy go żeby przyszedł pogadać, chcieliśmy przedyskutować cenę wynajmu. migał się jak mógł. nie przyszedł. kilka dni temu kręcił się przychodził rozmawiał, ale temat czynszu jakoś ominęliśmy, a wczoraj przyszedł rzucił na biurko aneks do umowy czynszu i zwijał wymigując się wyjazdem. patrzymy a tak 95 zł podwyżka czynszu bo inflacja wzrosła. nie normalnie tak nas wkurzył że odrazu go złapaliśmy jak wrócił na rozmowę, że on nam tu daje podwyżkę a my o obniżce chcieliśmy porozmawiać.

normalnie co za tupet, porozmawia z żoną. zobaczymy w tygodniu. :wściekła/y::wściekła/y:
 
no Vi naprawdę wkurzył nas niesamowicie. zamiast cieszyć się, że ma wynajmujących bo lokalu obok nie może wynająć to jeszcze podwyżki wali.

co do waszych dylematów nie dziwię się. sami pewnie szukalibyśmy czegoś co spełnia nasze wymagania i żeby było lepiej. więc się wam zupełnie nie dziwię. i cena niższa i centrum. trzymam kciuki.

bo inaczej jest w PL jak się mieszka na swoim , to dostosowuje się mieszkanie/dom pod siebie bo wiadomo że to na całe życie a tam przecież u Was to przejściowe.
 
tragedia straszna .... caly czas mysle o malutkiej Madzi :-(

Kamcia mam nadzie ze zwroci wam ta kase i na nowej chacie bedzie lepiej.

Uciekam robic mleko dla malego bo juz kurcze pozno.... wpadne pozniej...
 
(*) dla malutkiej Madzi.

Cześć dziewczyny. Widzę,że na tapecie znowu przeprowadzki.Och jak ja bym chciała też... Ja dalej zasmarkana zapłakana:( jak tak dalej będzie to w poniedziałek mnie lekarz czeka. Chociaż ogólnie już się lepiej czuje bo w kościach nie łamie i mnie nie muli...ale ten wstrętny katar i kręcenie w nosie!!!!!!
Miałam się dziś wygrzewać w wyrku bo przecież M ma wolne,ale przecież ktoś się młodym zająć musi.Mam dziś takiego mega wk**a :wściekła/y::wściekła/y:
Idę poczytać co naskrobałyście bo z grubsza tylko ostatnią stronę ogarnęłam.

Poziomka a miałam pisać do Ciebie. Zdrówka dla Was.

Matusia no jesteś w końcu:)

Gag jak tam się Staś czuje??
 
Ostatnia edycja:
Jolus no wlasnie zastanawialam sie jak tam Ty - widze, ze nieduzo lepiej, idz do tego lekarza w poniedzialek. :*

Karolka - a jak Wy - z Oskarkiem?? Zdrowi w miare??

Sylwia - gdzieeeee jestesssss hop hop ??!!!

Poziomki - zdrowka!


Tez bym sie chciala przeprowadzic ... Do domu z ogrodkiem najlepiej :]

Moi cholerni sasiedzi z gory wyprowadzili sie!! Nie pisalam, ale stalo sie to na przelomie grudnia/stycznia. To byla radosc!!
A teraz.. od wczoraj ktos tam urzeduje, teraz znowu poznym popoludniem zaczeli wiercic!:wściekła/y:
Wlasciciel caly czas sie tu krecil, chyba listwy nawet sciagal burak jeden, rozstac sie nie mogl .. teraz to tez pewnie jego sprawka :crazy:
 
Ostatnia edycja:
Maja jak tak dalej będzie to w poniedziałek pójdę. Zastanawiałam się czy na pogotowie nie podejść,ale stwierdziłam,że z katarem to mnie pogonią!!
 
reklama
Do góry