reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Kamciu trzeba jeszcze wziac pod uwage, ze to prostu osoba chora psychicznie.. Moze niekoniecznie wyrachowana.. tylko po prostu chora.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurcze przeprowadzki to dla mnie horror, który mam nadzieję, nie wydarzy sie u nas szybko ;) bardzo wrastam w miejsca gdzie przebywam, więc dla mnie zmiana miejsca to niemal trauma ;)

a szykuje sie u nas maly remoncik. stwierdziłam, że zamiast kupować sofę, która ma spełniać role w pokoju dziennym i do spania to przegrodzimy nasz pokój wyodrębniając "mini-sypialenkę" ;) pokój ma 25 metrów więc da radę ;) wróci wtedy do nas nasze łóżko, które teraz jest u mamy jupppiii ;)))
 
Cześć dziewczyny
Nie jestem w stanie znaleźć słów w sprawie małej Madzi, jej "matke".....

Przepraszam że Was zaniedbałam ale mieliśmy pare spraw na głowie inie dałam już rady nic napisać
U nas cała chata podziebiona:eek:
 
Witam się babeczki :) oj nastrój okropny, Madzia cały czas mi w głowie siedzi...tak mi jej strasznie żal...Mój bąbel dzisiaj jest na miejscu diabła normalnie. Dopiero przed chwilą usnął...maruda z niego okropny. Nauczył się krzykiem wymuszać to czego chce...próbuję go tego oduczyć, więc hałasu jest co niemiara...:-D No i w końcu mój szkrab próbuje zabrać się do raczkowania. W ogóle ostatnio się taaaki mobilny zrobił, że szok. Idę trochę odpocząć, bo jestem dzisiaj wykończona przez tego mojego łobuza:tak:
poziomki to kurujcie się, żeby groźniejsze choróbsko w domciu nie zawitało
 
poziomki, biedactwa wracajcie do zdrówka!!!
majowa nasze dzieci juz są mądre kombninują jak mogą :)
kamcia trzymam kciuki, toć to sporo kasiorki
 
kamcia oby oddała. a co kombinuje? 700 euro to bardzo dużo pieniędzy.

oglądamy tvn24 na miejsce odnalezienia dziecka nawet matki z dziećmi przychodzą małymi 2 -letnimi :szok: to już trochę przegięcie.


poziomki zdrówka :tak:
 
reklama
paulina jeszcze jak policjanci szukali Madzi to te wariatki przychodziły z dzieciaczkami... popatrzeć kuźwa mać! :no:
 
Do góry