reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Czyli mój skoro puścił liścia wypuści badyla? Jest szansa że nie padnie;-)
Nie jestem zupełnym beztalenciem bo mam piękne anturium w salonie:tak:
 
reklama
marzena witaj ponownie :-) ogarnij się a my poczekamy na Ciebie :-)
agacio znasz się na kwiatach??
ja mam "skrzydłokwiata" Ostrzeżenie o przekierowaniu i z nim jeden problem
nie wiem czemu to co jest białe robi mi się zielone :szok: :sorry:
ja mam dużo kwiatków ale z tym jednym tylko problem :-(
i uważam ze dom bez kwiatów to dom bez życia ;-)
w pl też mam pełno kwiatów.. a przynajmniej miałąm bo połowę mi mama zabiła :/ bo nie dbała przez moją nieobecność.. tylko część przetrwała
ale dobre i to :-)
a działka... mam też i uwielbiałam na nią chodzić pielić sadzić warzywka :-) mamy kilka drzew i winogrona.. takie wielkie francuskie... ahhhhh
i porzeczki cały ogrom :-)
no ja chcę na moją działkę :-)

a tym czasem idę robić placki ziemniaczane :-)


 
Kamcia miałam tego skrzydłokwiata i podlewałam jak liście na ziemi już leżały:-D W końcu mama mi go zabrała;-)Nie znam się absolutnie:-D Ale kwiatki też chyba robiły mi się zielone i usychały później:tak:
 
Jak lubicie grzebać w ziemi to zapraszam do mnie na "ogród" Mam jakieś 10 arów ugoru do zagospodarowania :p
 
Marzenka polecam jakiegoś pana ze wsi zatrudnić zajedzie ciągnikiem porobi tam bronami, zasiejesz trawę golfową i gotowe;-):-D ze dwa drzewka jakieś możesz posadzić żeby cień dawały;-)
 
Nogi wymoczone,skarpety przyodziane więc ja uciekam do wyra.Jeśli jutro nie będzie nic lepiej to nie będę tu wchodzić,żeby Wam zarazków nie sprzedawać :-p
Papatki
 
Dobranoc Jolku - kuruj sie! :*

Agacio - moje storczyki uwielbiaja wode, mocze je nawet pare dni.. jak mi sie zapomni wody wylac. ale lubia to :) i kwitna pare razy do roku, nawet po 2 pedy kwitnace wyhodowalam ostatnio w kwiecie 'byle jakim', zakupionym kiedys w tesco bodajze.

Marzenka - no wez sie ogarnij w tej chalpie i wracaj do nas czesciej!! Zdrowka dla dzieciaczkow!

Żelka - masakra z tymi rurami:crazy: Nie cierpie awarii.,,, Oby szybko Wam naprawili, bo po paru dniach u mamci pewnie bedziesz miala dosyc :]

Kamcia - a tak w ogole to jak Twoje kolano, lepiej?? Bierzesz te leki jeszcze? I co z operacja D? - byly takie prognozy kiedys przeciez.
 
Witam dopiero teraz udało mi się wejść mamy pare minut ciszy. Nadię nadal zęby męczą a do tego jeszcze dzisiaj dwie szczepionki miała na żółtaczkę i meningokoki. Także masakra.
Jolek o ile dobrze pamiętam to ostatnio po urzędach trochę polatałaś a tam ludzi pełno no i zarazków też. Kuruj się.
Jejku biedne maleństwo.
 
agacio no ja nie wiem od czego mi się robi zielony , ale liscie sa do góry :-p
musze chyba się zaciągnąć na jakieś forum kwiatowe :-)
majapolka kolano już mnie nie boli na codzień , ale odczuwam ból jak kucam albo siedzę na pietach (chyba wiesz o co chodzi :-p) podczas zabaw z dziecmi , no i czasami mm tak że rwie mnie cała noga :-( ale to i tak o niebo lepiej niż wtedy :-)
leki biorę ale tylko 2 już jedne na odbudowę tkanki a 2 na utrzymanie tego stanu co jest
a z operacją D to sobie poczekamy bo lekarz powiedział ze najprędzej to w lipcu :-( :eek:
no ale czekamy ....
 
reklama
Do góry