reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Joluś melduję się na wezwanie :p

Dziewczyny u mnie szpital od jakiegoś czasu. Dzieciaki chore a A ma leczenie kanałowe zęba i co chwile zdycha z bólu.

Miałam od środy wrócić do pracy i oczywiście nie dało się. Nie płaczę z tego tytułu ale wolałabym zdrowe dzieciaki.

Od czasu przeprowadzki nie mam czasu na internet. Nie umiem się zorganizować. Dwa tygodnie kupowałam kosze na pranie na allegro. Laptop służy mi tylko do słuchania muzyki. Nie wiem jak to się dzieje, że nie siedze tutaj :zawstydzona/y:
 
reklama
Ania dasz radę, ja wstałam w środę parę min po czwartej synio cycać potrzebował, a ja już później nie spałam, dzisiaj też przed piątą pobudka a mam na7 do pracy:tak: ale przynajmniej zrobię porządnie makijaż i ułożę włosy;-)
Ypra dobrze że Krzyś ma się lepiej, ale nie dobrze że drugie "dziecko" gorzej zdrówka dla nich:**
Jolunia zdróweczka Ty silna babka jesteś nie daj się przeziębieniu:no:
Żelka git może byc:tak: w robocie leci nawet nie wiem kiedy, Młody zlewa matkę chyba wogóle nie wie że mnie w domu nie ma:confused2: no ale to facet jest to co się będzie do maminej spódnicy tulił;-)
Młoda łączę się w bólu, dasz radę a małemu z tatą będzie dobrze:tak: będą mieli męskie wieczory bo jutro tak samo idziesz no nie? Powtarzam pytanie Jolek gdzie pracujesz?

Ale mi doooopa wymarzła a jeszcze bardziej stópcie:no: Łeb mnie naparza poczytam co tam i chyba pójdę spać:eek:

Poziomki Marzenka gdzieście są?
 
O jesteś Marzenka:-) nie łądnie tak się wypinać:no:;-) zdróweczka dla dzieciaków, a jak sytuacja wygląda bo coś mnie słuchy doszły że kaszelek był?
 
w jednym z wielu sklepów w galerii handlowej :)


- muszę sobie podciąć grzywkę - samodzielnie - ciekawe jaki będzie efekt...
 
Ostatnia edycja:
Joluś niania jest. Ta koleżanka co kiedyś o niej pisałam a co potem poszła pilnować innego dziecka, a potem jeszcze do pracy. Potem ją zwolnili bo była na czarno więc poszła na pierwszy ogień i przyjdzie do nas do Matiego. Wracam do pracy na pół etatu ale w systemie dwa tygodnie na dwa.

Agacio kaszelek u nas pełną gębą! Oba dzieci piłują jak grużliki, jedno na sucho drugie na mokro...
 
joluś-oj, poważnie się rozchorowałaś! mam nadzieję, ze szybko Ci przejdzie!
marzena - wpadaj do nas częściej! zdrówka dla rodzinki!
młoda - zimno tam macie? zazwyczaj w galeriach jest niesamowicie gorąco. O chłopaków się nie martw-pewnie świetnie sobie dadzą radę - no wiesz.....piwko, pizza, mecz w tv :-D
 
Młoda a to łączę się z Tobą. Mam taką samą pracę i mój punkt na samym przelocie i w samym przeciągu. Teraz to w pięciu warstwach zimno by mi było. I najgorsze-problem z wydawaniem reszty. Dlatego często chorowałam. A teraz jak siedzę w domu to pierwszy raz mi się takie ostre choróbsko trafiło od nie pamiętam kiedy. No i dlatego będąc w ciąży nie wróciłam po zapaleniu oskrzeli do roboty, bo moja lekarka stwierdziła,że za chwilę znów coś podłapię a ze względu na dzidzię to nie wskazane.

Gag ciepło to jest zazwyczaj na piętrach, na parterze kosta!!!!

Marzena
cieszę się ,że z nianią się udało.

Edit.

Dobra laski uciekam karmić młodzież a potem sama do wyrka bryknę!
Dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
teraz mi się wydaje że to moje 1/2 etatu do doopy bo codziennie muszę naginać a Wy jakoś tam sobie poustawiałyście grafiki:confused2:

Szukam w necie jak uratować mojego storczyka......
Ze mnie botanik jak z koziej doopy trąba wszystko mi zawsze usycha:eek:
 
reklama
Ja tylko na chwilę.
Ania, buziak dla Darusia.
Jolek, zdrówka, kuruj się kobito.
Żelka, mam nadzieję, że raz dwa doprowadzą Wam kaloryfery do porządku.
Marzena, zdrowia dla rodzinki.
Agacio, a moje storczyki właśnie kwitną przeeeeeeeepięknie:-p
 
Do góry