reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Co do mrozów i spacerów, rozmawiałąm wczoraj z pediatrą naszą i jej zdanie jeest takie, że jeżeli dziecie nie śpi na dworze to tak do -10 / -15 na 30 minut można śmignąć - oczywiście odpowiednio ubierając i zabezpieczając malucha :tak:

Co do wydatków, mój M gdzieś ostatnio wynalazł statystyki z których wynika że do 20 rkż, rodzice wydadzą na dziecko ok. 400 000:szok: :-D:-D
 
Concord Neo.
Żelka nasza pediatra powiedziała tak- " jak jest pani zimno, to wracać do domu" Czyli u mnie po 5 minutach.a tak mi się przypomniało- niedawno kupiłam sobie w necie 32 op.Haribo, aż się boję jak przyjadą.To przez Ciebie Żelka:-p
 
Ostatnia edycja:
Niezła cena :szok: pobiła maclarena na głowe :-D:-D

Jaipur :laugh2::laugh2::laugh2: to smacznego życzę :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Jaipur - 32 opakow.???!!:szok: Jestes uzależelkoniona!

Jakie to szczescie, ze my jeszcze smigamy w gondolce :) Zreszta tez mamy zestaw 3w1, a nad parasolkami jak na razie nie zastanawialam sie nic a nic..

Basiekk
- to cieszem siem, ze jest git :] Myslalam, ze mala teraz z babura bedzie juz na codzien.
Niestety nie ma poprawy :/ Jest zle. Ale to potem w odopwiednim watku.
 
Ypra zdrówka dla Twoich chłopaków

Madzik buziak dla Julka:*

Jaipur
buziak dla prezesa:*

Ewcia3004
buziak dla Mikołaja:*

Agacio i jak wrażenia po pierwszym dniu?Młody stęskniony za mamą?

Majowa cieszę się ,że tyle pozytywnych wieści nam przyniosłaś. Gratki Kubulkowych ząbków:)

Witam się na chwilę.Rozkłada mnie choroba.Kiepsko się czuję, w nosie szczypie, głowa pęka i ogólnie czuję się do doopy!!! Nie wiem co ja mogę łyknąć na to przeziębienie?:( M dziś w domu został bo mu oczy przewiało i prawie nic nie widzi.Mały marudny,ale nie dziwię mu się- dwie kaleki ma w domu:(
U nas też zimno, byłam rano z psem, na termometrze -12 do tego śnieg i wiatr. Z młodym nie wychodzę w taką pogodę!

Marzena gdzie Ty się podziałaś kobito???!!!!!
 
Ło matko Jolek fatalnie - kurujcie sie raz dwa! No i rozgrzewajcie nawzajem :]]

Wlasnie tez wczoraj sie zastanawialam - gdzie jest Marzena ???!!!
 
jaipur :szok: ale ja tez uwielbiam żelki, więc rozumiem ;-) tylko wolę zwykłe miśki z jutrzenki mniammmm
 
reklama
Do góry