reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Wróciłam do żywych :-) Znaczy wstałam i pojadłam :-D:-D

Wyszłam wczoraj z psicami na sikanie gdzieś koło północy, zimno jak diabli, -15 ale sucho. Rano słyszałam jakieś szuranie za oknem, ale myślę sobie, śnieg? Niemożliwe, w nocy nie padało. Odsłaniam żaluzje a za oknem masakra :szok: Biało...

Muszę wam powiedzieć, że w zachodniopomorskim z odśnieżaniem co roku jest dramat. Drogowcy zawsze są zaskoczeni, na ulicy leży gruba warstwa rozjeżdżonego śniegu, jest bardzo niebezpiecznie. Trzy lata temu w środku zimy jechaliśmy do Pragi i pamiętam moje zaskoczenie, gdy w górach, gdzie jest prawdziwa zima a nie jakaś podpierdułka wszystkie drogi były czarne i przejezdne! Można? Można.

A wczoraj już nie odpaliłam auta :angry:

I w ogóle to jestem chora, boli mnie gardło, mam katar a leki typu herbata z sokiem malinowym czy mleko z miodem nie pomagają :baffled:

O początku ciąży ciągle coś mnie boli, zwariować można. Najpierw brzuch, potem krzyż, głowa, potem ząb, teraz gardło, czy to się kiedyś skończy...

A w ogóle to na spacerach z psami zapominam się momentami i łapię na tym, że sprawdzam, czy brzuch nie odpadł gdzieś po drodze, tak mi lekko :-D:-)


Ivana
napisz prywatną wiadomość do ViKamci, ona cię doda do listy, podaj potrzebne dane :-)
 
reklama
Hope życzę zdrówka!!:) Ja przed wczoraj też polatałam po przychodniach i od wczoraj zasmarkana jestem. A chętnie bym sobie wylazła z psiakiem pobiegać na ten świeży śnieżek :) ale niestety nie w tym stanie:(
 
witajcie
temat lumpków widzę nadal żywy...ja zgadzam się z kamcią ja osobiście nie kupuję, bo tutaj ceny sa naprawde niskie ubranek do dzieci ale też nie widze niczego złego w kupowaniu z drugiej ręki. Czasem naprawdę można wyrwać superowe oryginalne ciuszki za śmieszną kasę - wiem bo mam kumpelkę, która non stop kupuje w lumpkach i trafia na naprawdę zajebisty towar czasem nawet z metkami jeszcze.
U nas też sypie śnieżek biało za oknem ale na szczęście -1 na termometrze.
Jeśli chodzi o kupowanie ubranek dla naszych maluszków to uważam, że jeszcze za szybko i mając doświadczenie po pierwszym dziecku nie ma sensu - moim zdaniem oczywiście- abyście dziewczyny kupowały już ubranka na jesień ...dzieci rosną w różnym tempie i naprawdę moze okazać się ze wywaliłyście kase w błoto.
Bubbles z jakiego miasta Uk jestes?
miłego dzionka
 
Dzięki Jolek za info, i wielkie uznanie dla autorki tej listy. chociaż i tak nie rozumem jak się do niej dołączyć bo albo jestem zbyt poczatkująca :zawstydzona/y:na forum albo mi się dziasiaj myślenie wyłączyło....:-(

ivana a na początku listy jest napisane jak się do niej dostac :tak::-D trzeba czytac uważnie:-p

tak
późno pisałam późno listę.. ale wtedy mam największy spokój:-D bo i D mi nie marudzi tylko chrapie:-D i mała śpi i wiem ze się nie obudzi...
a ja pod kołderką wiem że "nic nie musze" i sobie spokojnie robię listę...
taaaa przez tego kompa miałam zaległe 30 wiadomośći z listą związane:zawstydzona/y: bo tu się komuś coś przypomniało , tu się zmieniło... i tak skakałam i edytowałam.. hehe
no ale moja wina.
tyeraz będę na bierząco , bo ulepszyliśmy laptopa D i od tego kumpla pościągał jakieś oprogramowania , że już mu działa jak należy:tak:
a ja musze sobie kupić nowego laptopa bo tamten już nie zadziała...:baffled: ale to po śiwętach dopiero bo terz z kasą nie za bardzo na takie wydatki:sorry2:

aha doczytałam teraz.. mandrzejczuk ciesz się że u was wogóle odśnieżają..
bo u nas nawet nie mają odśnieżarek..
w zeszłym roku prawie cała wyspa zamarła na ok 2 tyg aż samo choć trochę z ulic stopnieje... a mieliśmy dosłownie ślizgawkę
w tym jest nieco lepiej bo na główmnych ulicach sypią solą... więc to już cud... hehe
ale jak znów się zrobi lód i mróz to znów będzie wdszytko pozamykane i na nogach ledwo da się wyjść na dwór...
 
Ostatnia edycja:
ja juz po badniu maleństwo ładnie rosnie ma juz szacunkowo 244g :) moje pytania dotyczace płci dziecka wogóle nie zostały rozwiane lekaz doszedł do wnosku ze raczej chłopak ale to info do potwierdzenia w nastepnm miesiącu.... a pozatym u nas tak zasypało ze zeby wyjechac do lekaza musielismy odsniezac przez 40min i to z odsniezarką..... a co to by było recznie machac...uuuu
 
Laski skąd Wy bierzecie czas na to pisanie co.. ??:rofl2:;-)- Masakra tyle już tego!

Jak dla mnie też jeszcze za szybko jak na szaleństwa zakupowe tym bardziej że w razie co mam trochę ciuszków po Szymku. Tak więc luzik ale w marzec i kwiecień owszem czemu nie i wtedy dopiero będę ze spokojem kompletowała torbę do szpitala.

U Nas zimno ale już nie pada ale i tak śniegu tyle że hoho ciężko autem się poruszać.

Kamcia- dziękuje za listę wielki szacun dla Ciebie napracowałaś się :tak:
 
jolka uważaj na siebie na drodze
futrzaczek ja mam czas bo moja mała luboi się sama bawic czasem..
a jak nie to wtedy nie siedzę,. ale głównie ,mam kompa odpalonego cały dzień bo D ciągle ściąga jakieś filmy bajki itp..
więc jak mam nawet małą chwilkę to wpadam nadrabiać :tak: :-D
i stąd jestem na bieżąco.. hehe i moge odpisać każdemu:-p:-p:-p
 
reklama
3dith a do kogo chodzisz do lekarza jeżeli mogę wiedzieć ???
ja w domku siedze także na bierzaco czytam ipisze ale czasami mam tez z 2 strony do czytania
 
Do góry