reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dziewczynki dobrej nocki Wam życzę. Ja już spadam do wyrka.Katar się rozwinął łzawią mi oczy i strasznie mi zimno:( spijam ciepłe mleczko i lulu
 
reklama
Witajcie Majoweczki :) moje dziecie spi, wiec moge cos napisac...
znowu mnie cos dopada, a raczej nas, bo i T smarka i ja, a Alucho ma goraczke z przerwami od wczoraj, grrr...
tu zima, dosypalo sniezku i Anglicy przezywaja to bardzo, bo oni chyba nie bardzo znaja taka aure, widac po ilosci aut w rowach, nie umieja prowadzic w tych warunkach, gdy na drodze lezy snieg. Ja na szczescie nigdzie daleko sie nie wypuszczam, a w naszym miasteczku drogi sa czarne.
W sobote mamy Mikolaja w Polskim Klubie, to bedzie pierwsze spotkanie Aleksa z Mikolajem :) ciekawe jak mu pojdzie, Aleksowi ma sie rozumiec... :)

Taja, odpowiadajac na Twoje pytanie, mieszkam w Milton Keynes i coraz bardziej lubie to miejsce, chocby dlatego, ze urodzi sie tu drugie nasze dzieciatko :)

Kamcia, lista Majowek ok, tylko u nas jest malutki blad, literowka "dwiewuszka", ale to szczegol jest... ;)
 
aaa pamiętam bubbles:tak:
pisałaś mi kiedyś co mi akurat się laptop popsuł...
musiałam skasować przez przypadek skoro nie poprawiłam:zawstydzona/y:
już poprawiam

a co \Ty o tej porze zawsze wchodzisz dopiero??:-D
 
dzieki Kamcia! teraz idealnie :) ciekawe czy sie spelni nasze zyczenie ;)

wiesz co, ja kompa mam prawie caly dzien na chodzie, ale jak tylko Aleks mnie przy nim widzi to mnie ciagnie za reke do zabawy:) wiec siedze tu krotko i na raty, a jesli chce cos napisac to najlepiej wieczorem, wtedy na spokojnie ;)
 
WITAM się dziś jako pierwsza:) zasmarkana z bólem głowy i w dodatku cierpiąca na bezsenność:(
Postanowiłam cały dzisiejszy dzionek w wyrku spędzić. Obiad na dzisiaj mamy, mój M przed pracą po bułeczki wyskoczył(nabiegał się biedak bo chyba zima zaskoczyła i pieczywo do sklepów po 6tej jeszcze nie dojechało).Ale dzięki M wciągnęłam na śniadanko świeżutką bułę z pomidorkiem:)

MIŁEGO DNIA :)
 
To ja witam dzisiaj jako druga, u mnie to kolejny dzień rozpoczety z bólem gardła i głowy. Wczoraj było lepiej więc wyszłam na rajd po sklepach i dzisaiaj mam za swoje. Ciagle zapominam że my teraz jakoś delikatniejsze jesteśmy....
 
ilonko ja chodze do Migdy na Warszawską 20 - lekaz dobry polecenia, pierwszą ciążę też mi uratował.
a Ty do kogo biegasz?

a wszystkim chorusim zyczę powrotu do zdrowia :tak: bo widze że się troszkę chorubska nazbierało...
 
Ostatnia edycja:
reklama
no witam witam panie ubierać się cieplusio ja to chodzę ubrana jak na biegun moj mąż się śmiał


a co do lekarza to ja chodzę do Kipigrocha też go polecam jest super lekarzem :) troszkę powolnym ale dokładnym
Do Migdy chodziła moja kuzynka i też go sobie chwaliła :)
 
Do góry