reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
hehe tez tak mam;P jak robie jakas salatke staram sie robic podwojna porcje bo pojedyncza to sama zjem nawet niewiem kiedy. A z drugiej zawsze sie kazdego spytam czy chce jak mowia nie to zadowolona ide z miska do pokoju i wcinam wszystko;) Lubie salatki kazdy rodzaj moge wcinac codziennie;)
 
salatka z feta mniam mniam jak sie do niej drowe to potem pekam,
swoja droga Misia ty to masz niezle sniadanka nie ma to jak kawal gnata z rana :-D:-D:-D
ja ostatnio mam faze na na gotowanie i pichcenie, to chyba zasluga tych nowych garnkow, w ktorych wszystko lepiej smakuje :tak: ostatnio postanowilam sobie zalozyc zeszyt kucharski i jakie przepisy w necie nie znajde to je sobie wpisuje w zeszycik i ostatnio znalazlam fajna stronke z video przepisami, tak sie wczoraj naogladalam przepisu na galarete, ze nie wytrzymam jak jej na dniach nie zrobie ;-)
 
witajcie brzuchatki
Lolila aleś mi apetytu narobiła tą sałatką z fetą.....mniam

w kwestii kawy to ja z natury wcale jej nie pije, bo zwyczajnie nie lubię tego smaku...zapach to inna kwestia. Jedyna kawa po jaką sięgam jest latte.
Jeśli chodzi o pogodę to u nas dzisiaj zimno. Wilgotność tutaj sprawia, że temperaturę odczuwa się znacznie niższą niż jest w rzeczywistości. Było rano -3,5 na samochodowym termometrze a w dzień 1 do 2 st masakra. Dobrze, że snieg nie pada.
A jak tam dziewczynki przygotowania do świąt? Ja uwielbiam tą świąteczną atmosferę pieknie poozdabiane ulice, sklepy..no jutro trzeba jechac kupić już jakies pierwsze prezenty, bo dziecko czeka na Mikołaja. Ach fajne to były takie beztroskie naiwne dziecięce lata.
Miłego wieczorku
 
Dziewczyny spokojnej dalszej ciąży życzę i szczęśliwego porodu, by był szybki i bezbolesny :)
Jestem majówką 2010 i aż wierzyć mi się nie chcę, że mam już prawie pół rocznego synka - moje największe szczęście! :):)


zazazdroszczę Wam tych brzuszków ;)
 
pada śnieg, pada śnieg....szkoda tylko że się topi:(

CZEŚĆ MAMUŚKI:)

Ale mam dziś zryty beret. Jestem niewyspana,całą noc się wierciłam i nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Bolał mnie krzyż i brzucho ciągnęło:( przed 6tą wstałam coś przegryźć bo się głodna zrobiłam. jak mi się udało w końcu po 7mej przysnąć to jakiś debil wierceniem mnie obudził:((((
 
może mieszkamy w tym samym bloku bo u mnie też jakiś debil wierci i wczoraj o 21,55 wiercił, myślałam że go uduszę, dziecko śpi a ten dureń przed samą ciszą nocną.
 
to jest jakaś masakra ja rozumiem remont remontem ale ludzie trochę by pomyśleli że sami w klatce nie mieszkają. Ja o 19tej już nawet odkurzacza nie chcę włączać żeby sąsiadów nie męczyć, a tu debile nic z godzin sobie nie robią.
 
Witam się sobotnio:-), u nas też śnieżek moja starsza córka ma radość już nie może się doczekać kiedy pojdzie na narty:tak:
Noi współczuję "wiertaczy" nienawidzę tego. Mój sasiad z góry jak się remontował to zawsze przychodził i móił że będzie wiertał i do której możę super gość z niego:-)
Życzę miłego wekendu, ja dziś z dzieciakami imprezujemy, wybieramy się do mojego kuzyna na urodzinki pojemy poklachamy, będzie super. Dodam jeszcze że za 3 tygodnie rodzi im się córeczka Justynka (tak jak ja) więc ostatnie chwile na zabawę w dużym gronie:-D
 
reklama
Dziękuję że modliłyście się o ten śnieg, mi odwołali lol o 8:15 i teraz przebukowali mi na 19:45 i to do Warszawy zamiast do Katowic. Załamka na szczęście mam neta. Trzymajcie za mnie kciuki i za mój kręgosłup.
 
Do góry