reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Podobno można spokojnie pić kubek zwykłej kawy dziennie jeśli ma się ochoty. Ja niestety czułam się po tym jak na jakimś koksie więc teraz piję bezkofeinową. Z dużą ilością mleka :)
 
reklama
Ja nie pilam kawy przez pierwsze trzy miesiaca, az do pewnej nocy kiedy to przysnilo mi sie, ze kawa na powrot mi smakuje :)
Byla niedziela, maz w domu to mowie: kochanie moze napijemy sie kawki. Zrobilam taka pyszna z ubitym mleczkiem i zasmakowalo...
Pije teraz najwyzej jedna dziennie. Jak nie wypije to przezyje, ale lubie kawe sama w sobie.
 
Hey dziewczynki. U mnie dziś dalej bez śniegu i bez deszczu:) ale nad ranem musiał padać śnieg bo jeszcze na dachach niektórych samochodów widać.Temp.w okolicach 0.I w miarę pogodnie nawet słoneczko świeci:)
Alarafa
ja mieszkam w Gdyni.
Co do kawki to ja ją uwielbiałam piłam praktycznie tylko ją. Z rana większą filiżaneczkę lub dwa kubeczki,aż pewnego dnia przestała mi wchodzić:( Ledwo jeden kubełek wypijałam. Do tego zgaga mnie po niej zaczynała męczyć:( Nie wiem jak teraz by było bo nie ciągnie mnie wcale. Wypijam sobie cappuccino z magnezem i jest git:-D
Mandrzejczuk u mnie od dobrego miesiąca w klatce remonty piętro niżej 3 piętra niżej i gdzieś wyżej,więc od rana jeden wielki łomot a czasami nawet około 22giej zdarza im się wiercić. Ja myślałam,że na remonty ludzi wiosną bierze a tu niestety przed świętami wszyscy się zmówili.
 
ich zawsze ze wszystkim bierze na zime jakies remonty, budowy drog...jak ktos pracuje poza domem to jemu tam rybka ale ja klientki przyjmuje w domu i jak sobie pomysle o tych lomotach i waleniach to hoho.

U mnie dzisiaj na termometrze w samochodzie bylo -1,5 stopnia a teraz ogladam DDTVN i zaraz bedzie pogoda, bo w zapowiedzi mowili z bedzie zamiecie i zawiruchy, az sie boje, miesiac temu kupilam sobie kurtke ale bez kaptura, bo nigdzie znalezc nie moglam i tak mi daje wiatr po bani, ze teraz musze sobie kupic druga z kapturem, tylko, ze pozostalo mi jedynie Allegro, bo u mnie w mies ie to nie ma kurtek z kapturami niestety...
 
Mandrzejczuk ubieraj pod kurtkę bluzę z kapturem. Ja tak dwie ostatnie zimy przechodziłam. Kurtka miała kaptur ale luźny i zimny,czapek nie cierpię więc znalazłam takie rozwiązanie i byłam zadowolona:)
Alarafa na pewno w tesco będzie.
 
reklama
Witajcie piątkowo:-D

Poranek był przepiękny - cudne słońce.
Niestety teraz - szaro i ponuro...

Ja piję inkę czekoladową. Jestem ciekawa tej karmelowej, poszukam w sklepie.

Zrobiłam ostatnio tort mocno nasączany kawą. I nie wiem czy to właśnie od kawy, tak kiepsko mi się spało. Ogólnie to kawę bardzo lubię, ale od kiedy jestem w ciąży jakoś nie mam ochoty.
 
Do góry