reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam się wieczornie.
Młoda w łóżeczku krzyczy i udaje że zasypia. Wczoraj zaczęłam prezentacje na obronę robić, a dziś nie miałam czasu żeby cokolwiek popchnąć dalej, a czas nagli :baffled:

Sylwia zdałaś??? bo nigdzie nie doczytałam czy już pisałas.
 
Hejka i Ja :zawstydzona/y:

kurcze no brak czasu brak czasu .... :sorry:

Aniu- ja wybaczam :tak::-) bo sama nie daję rady
Żelka, Karolqa- pogubiłam się... co wy macie takiego magicznego ???
Joluś- rozumiem że wygrałaś bilet tak ? nie podobał Ci się film? a z ciekawostek to powiem Ci że był kręcony też na mojej ulicy , ogólnie dużo we Wrocławiu.


U Nas ok , teraz cały czas budowa budowa budowa! wykończenia są najgorsze bo najdłużej trwają! i kuźwa nie zdążymy do Świąt si wprowadzić , w ogóle nie mam pojęcia kiedy się przeprowadzimy.....

oglądacie dziś finał top model ?
 
Futrzaczku nie wygrałam. Pamiętasz jak Salsera pisała,że w gazecie DZIECKO jest bilet do multikina??? Kupiłam gazetkę za całą złotówkę i polazłyśmy dziś z kumpelą :) Film mógł być chociaż ja tak zbytnio za historią nie przepadam. Wiem że filmik we Wrocławiu kręcony:tak: A jak tam wyjaśniło się coś ze współlokatorami??
 
Joluś- tak tak pamiętam :tak: aaaa to super hi hi :-) chciałabym obejrzeć ten film bo ciekawi mnie jak to było ale gapa ze mnie bo gazetki nie kupiłam , ale że Twój Igorek tak grzecznie się zachowywał w kinie to już normalnie pełen szacuneczek dla niego :*
a o lokatorów kochana nie pytaj ... nic nie wiadomo nic...czarna **** ! ogólnie jest nie ciekawie z tą sprawą ...
Agacio-i kogo obstawiasz??? :-)
 
Myślę, że wygra Ania choć osobiście wolałabym Olgę:tak: a Ty?
A teraz porodówka na tapecie;-) ;-)
Po poniedziałkowym aerobiku do dziś mnie wszystko bolało a dzisiaj znowu byłam jutro się nie ruszę:no:
 
reklama
też czuje coś że wygra Ania , dziewczyna zmieniła się bardzo w programie na plus i odwaliła ładny kawał roboty ale też jestem za Olgą choć nie do końca jestem przekonana czy podoła bycia TOP
 
Do góry