reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Agacio :-D:-D:-D

Przeczytałam cały zaległy maj!!! Jupi! Ale nie odpiszę.

Zaraz zmykam na tapmadl jak Wy. Też obstawiam Anię chociaż jej nie kibicuję. Nie lubię takich infantylnych dziumdź co tak "sisiają" jak mówią. Zatłukłabym taką osobę za ten sposób mówienia. Chyba jestem nietolerancyjna :rofl2:

Zdrówka życzę dla wszystkich chorowitek malutkich.

My ostro planujemy chrzciny na 18 grudnia. Muszę dzisiaj wybrać na allegro garniturek :-) Mam nadzieję, że mi się któryś bachorek nie rozchoruje bo oczywiście wyczucie mają. Sama nie mam się w co ubrać :zawstydzona/y:

Idę pożreć płatki na mleku.
 
Ja też nie dam rady odpisać tyle, żeście naskrobały.
W każdym razie wszystkim chorym maluszkom życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
A i gratki dla nowych ząbków.

Ja chyba tez juz uciekam bo padam na twarz. Mały wczoraj dał mi popalic w nocy co chwile sie budził. Zobaczymy jak będzie dzisiaj po szczepieniu.
To miłego wieczorku babaczki:)
 
Melduję się, podczytuję Was, ale czasu mało. Przedwczoraj z Majką u lekarza, wczoraj ja do okulisty, na zebranie do kościoła. Chyba Tap Model nie doczekam, nagram i jutro obejrzę. Mam nagranych 3 odcinki mojego serialu i wczorajszy film o Lenonie i nie mam kiedy obejrzeć :no:. Może w weekend odbiję.
Jestem załamana Majką u niani. Jest tam taka marudna, ze kobieta nawet do wc nie może iść. Mówi ze jak Ją ma na rękach albo z Nią leży sobie to jest ok, a jak tylko wyjdzie z pokoju, to hałas. W domu też jest taka. Ryczy, krzyczy - ja Jej nie poznaję. W ogóle jak Ją odbieram to się do mnie nie uśmiecha wcale, jakby obrażona była. Dopiero po długiej chwili w domu do Mateusza, albo męża. na mnie jest obrażona - jak babcię kocham!
Pytałam lekarza skąd to Jej zachowanie, bo przedtem była wzorowym dzieckiem i podejrzewam górne zęby, a lekarz mówi, że jeśli to zęby to by i w nocy płakała, a to raczej kapryszenie takie. Aż się boję że się przyzwyczai do noszenia na rękach i niania będzie ją musiała nosić ciągle. Kiedyś mogła sobie leżeć, siedzieć i bawiła się, a teraz nic jej nie interesuje:no:.
 
A ja nie oglądam Top Model więc nie wiem co i jak:/

Marzena to mało czasu Wam zostało. Jak chcesz to mogę Ci Igora gajerek pożyczyć :tak:

Matusia może to chwilowe zachowanie u Majki...daj jej trochę czasu, jednak to duża zmiana dla niej :(

Skoro wszystkie Tv oglądają to ja idę Was ponadrabiać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam melduję że padam na pyszczek. Nadia taka chora że masakra zamęczy mnie zanim ten katar się skończy no i cycki mi odgryzie bo tymi dwoma zębami gryzie jak diabli a nie chce butli pić. Wogóle apetytu nie ma, mało co je od kilku dni. Ja to rozumiem chora to i jeść jej się nie chce, ale coś tam musi przecież aby siły mieć. Uciekam się kąpać bo już się 4 razy przebudzała więc ciężka noc mnie czeka. Buziaki dla wszystkich.
 
Do góry