reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

myslalam ze zamarzne na spacerze z psem :/ bylam w grubych dzinsach i grubym plaszczu - dzinsy normalnie przykleily mi sie do nog, tak mroz :/
juz nigdzie nie rusze sie bez welnianej bielizny pod spodem.
juz nie mowie o twarzy i rekach...
brr...
dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki od 17 do 18. narazie nie zdradze tajemnicy dlaczego bo sie nie spelni :p
 
reklama
Bubbles moja córa ssała smoka do 3 lat, na szczęście od początku tylko do zasypiania. I nie ma wady zgryzu ;-) Lepiej, żeby bąbel ssał smoka którego w końcu się wyrzuci, niż kciuka, którego przecież nie można odciąć ;-):-D A niektóre dzieci mają od urodzenia ogromną potrzebę memłania mimo karmienia piersią.

My musieliśmy w ubiegłym roku kupić saperkę, żeby w ogóle odkopać auto z parkingu a dzisiaj za oknem śnieżyca... :dry: Na szczęście nie ma mrozu.
 
Witam wszystkie majówki, jak większość nowych "ciężarówek" na forum przeczytałam wcześniej kilkanaście stron forum i tak mnie to wciągnęło, że nie mogłam się powstrzymać przed dołączeniem do Was, jeśli oczywiście mnie przyjmiecie?
 
gdy czytałam strony forum nie natknęłam się na (albo przeoczyłam) wiadomości od majówek na temat płci waszego maleństwa... zdziwiło mnie to troszkę bo wydaje mi sie ze na tym etapie ciąży to już przyszłe mamy chyba się już chwalą (?)
 
Bubbles- Witaj z powrotem :-)
Ja dotrwałam do końca gdyż też mam w domu dwu latka ale niestety My jeszcze nie możemy się pochwalić braku smoczka ( choć jest potrzebny tylko do spania) ani siusiania na nocniczek :-( próbujemy ale posiedzi posiedzi i tak nic nie zrobi :dry: troszkę zaczyna mnie to martwić bo chciałabym aby do maja nauczył się ale nie mam pomysłu jak go przekonać.

Witam też nową mamę :-)

U Nas dzisiaj nie ma mrozu tylko siąpi deszcz .

Ciekawe co z Yrą Misią Julisia i Tichonkiem- dawno się nie odzywały !
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziękuję za przywitanie, przeglądnęłam wątki dotyczące płci i widzę że miałam trochę szczęścia bo już tydzień temu tj. w 16 tygodniu ciąży gin poinformował mnie że moje maleństwo ma już 0.5cm męskość i rozbawił mnie niesamowicie słowami "na prosto"...
 
Do góry