reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Co do autek to my też mamy kombi i bardzo się z tego powodu cieszę, bo wózek dużo łatwiej włożyć i wyjąć z kombi niż z sedan'a czy hatchback'a, ponieważ w tych dwóch pozostałych trzeba go porządnie unieść do góry ze względu na próg przy bagażniku, a z kombi wystarczy tylko wysunąć.

Patyczek wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :-)
 
reklama
Przy sedanach i hatchbackach to warto jeszcze przed zakupem wózka sprawdzić czy w ogóle wejdzie. My mieliśmy niespodziankę przy pierwszym samochodzie, jak z głupia frant chcieliśmy przymierzyć taki jeden wózek a tu porażka. Ani nie chciał się zmieścić ani przejść przez otwór w bagażniku. Tak więc dobra rada - zanim dadzą wam paragon w sklepie zmuście kogoś z obsługi na wycieczkę z wózkiem do samochodu.

A co do kombi :-) Pamiętam nasze pierwsze wycieczki kilkudniowe z dzieckiem :-D Jeden maluch a kombi załadowane po dach!!! Ubranek milion - bo wiadomo jak to się ubrudzi? A jak się porzyga, zrobi kupę co się wyleje górą, pogoda się zmieni... Pieluch paczka, chusteczki, kosmetyki, łóżeczko, wózek, huśtawka, niańka, monitor oddechu, mleka, kaszki, podgrzewacz, butelki :szok: Wyprawa jak na koniec świata :-D A najlepsze, że zawsze to tak wyglądało bez względu czy wyjazd na 3 dni czy na dwa tygodnie nad morze :-) Uważam, że przy małym dziecku dla nas żaden samochód nie będzie za duży.
 
OOOOOOOoooooo
Widzę że temat samochodzików dziś na tapecie,,, My mamy kombi ale jest już stary i mi sie nie podoba bo ja jestem zakochana w Audi i mieliśmy kupić A6 sedan ale musimy kupić kombi bo i dziecko i pies a na dodatek świnka morska która póki co musi z nami podróżować do Polski (w dużej klatce bo w małej to mi jej szkoda by było przez te 12 godzin...), tak więc teraz szukamy A6 kombi ale może pomyślimy też nad VW Passat też kombi....
A może kiedyś kupię sobie wymarzone Audi A3 (ale to takie ciche marzenie, bo jak przychodzi dzidzia na świat to całe życie sie zmienia i nie będzie za dużo czasu na samotne jazdy autem..., które uwielbiam, tak dla relaksu....):sorry:
 
adeczka spoko dasz radę nie taki diabeł straszny jak go malują...mnie tam całkiem dobrze jeździ się lewą stroną i tak sie przyzwyczaiłam, że jak jadę do PL to wtedy mam problem hihih:-)

My też mamy kombi i mnie tam całkiem dobrze się jeździ nie wyobrażam sobie teraz mniejszego auta ale to kwestia przyzwyczajenia podobno.
Kurcze przymrozki od jutra zapowiadają u nas, masakra
 
adeczka dasz rade moim zdaniem po lewej stronie jeździ się dużo lepiej, a faktem jest że potem w Polsce ciężko się na prawą stronę przestawić.
 
reklama
Do góry