reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Witam dziewczyny:-)

Wpadam sie przywitac i bede chciala Was nadrobic. Wczoraj tylko zerknelam na moj ulubiony watek ze zdjeciami, odpisalam i tyle:-) dzis nadrabiam reszte.

A wesele bylo super:-) ale sie wybawilam...:-D:-D:-D
A Darus u mojej mamy byl mega spokojny:-) praktycznie nie plakal i cale noce przespal. zuch chlopak:-)

Nie chce zeby wyszlo,ze sie chwale, ale to ja weselnie:-)
DSCN6002.jpg
 
reklama
Paula witaj:)

Ancia no no nieźle wyglądałaś:) Fajnie że wesele udane i że Dareczek grzeczny u babci był:)

Młoda a może termometrem mu trochę pomóż albo daj czopek. Oo albo przepój go herbatką. Kurde bo źle że się tak męczy.
 
Ja już po spacerze :-) ale mamy piękną pogodę <olbrzymia radość> teraz młoda zasypia w swoim łóżeczku, a ja się biorę za jakiś obiad :-)

Ania super , że się wybawiłaś na weselichu i , że Daruś był grzeczniutki.
 
Ania slicznie wygladałaś no i nie żebys się chwaliła i super dzielny grzeczny synuś, szkoda że mojego nie mozna na tak długo zostawic:-) też bym poszalała przy muzyczce.
W sobotę zaliczyliśmy imprezkę ale to był prawdziwy kinder bal nad basenem, moje dziecie skończyło dwa latka:-) wszystkie maluchy przyjechały jakie są w rodzine, jak przyniose aparat z auta to wrzucę kila zdjęć.
Basiek no miłego gotwanka, my z dziweczynkami już po obiedzie dziś na zyczenie mojej córki było spagetti i zupa z dyni
 
Kamcia gratuluje przeprowadzki:-) a miesiac szybko minie:-)

Witaj Kamia_22:-) rozgosc sie:-)

salsera daj potem znac jak tam zajecia na basenie. bardzo ciekawa jestem jak to wyglada:-)
 
Bry :happy2:

Maja, Joluś zdrówka życzę, co to za chorowanie na koniec lata??

Ania chwal się, masz czym to się chwal, pięknie wyglądałaś:-) też bym chciała kluskę zostawić ale nie da się, zintegrowana ze mną:dry:

Maj 2012... chciałam TZ powiedzieć ale nie mogę, gul mi w gardle stanął...
 
Hello

Ania
- slicznie!
Hope
- to symbioza... :)
jaipur - zastanaw.sie tylko czy z goraczka mozna, ja chora pare dni i jak najczesciej karmie Polke by wlasnie przeciwacial nabrala jak najwiecej.
Juz nam troszke lepiej, nieduzo, ale zawsze cos.. I cala noc znowu co 2, 2,5 godz. karmionko.. echhhh...
Apropo wakacji to ja mam na co czekac :)) ...juz nie moge sie doczekac przyszlego lata !!! Pojedziemy najpierw gdzies sami dychnac, na tydzien, a potem z kluseczka, mam nadzieje ze na dluuuuugie wakacje.
Tak mi sie w nocy zebralo na wspominki, ze az zasnac nie moglam, w zwiazku z tym majem 2012. Te pierwsze ruchy w brzuszku... :-( jejkuuuuu.... U nas takie intensywne, prawdziwe byly w Wigilie Bozego Narodzenia -:tak: Poleczce ewidentnie zasmakowaly swiateczne potrawy :-D:)) Wczesniej, tez sie pojawialy, ale sporadycznie, a wtedy to bylo cos! ...
 
Ania - chwal się chwal, zazdroszczę zabawy :)

Maj 2012 już jest, szok. Jak to zleciało. U mnie rocznica poczęcia będzie 1 lub 3 września, test wyszedł dopiero 20tego. Wcześniej ni choinki nie chciał się łobuz ujawnić. A jak sobie przypomnę śledzenie tydzień po tygodniu jak też się to bobo rozwija, i te ruchy najpierw delikatne, potem już łubudu to aż się łezka kręci.
 
Widzę, że wszystkie mamy podobne wspomnienia odnośnie maja ....,

Maja ja też poczułam pierwsze ruchy w Wigilie niesamowite uczucie :tak: zapamiętam te chwile do końca życia.

Obiadek już się pryczy, dzisiaj zawijane roladki schabowe + ziemniaczki+ surówka :-), kluch smacznie śpi, a ja mam chwilkę na bb przy herbatce na laktację :-)
 
reklama
uff i ja mam chwile bo babcia do nas zajrzala. A tak od rana za sprzatanie sie wzielam i tylko chwile na bb wlazlam ale zaraz klusek sie obudzil:D Oj ale padnieta jestem ale nareszcie w domu porzadek pewnie nie nadlugo ale zawsze:)

Mi tez sie teskni za brzuszkiem ale jak sobie pomysle ze mialabym z dwojka lobuzow walczyc to tesknota troszke ustaje. Moze jak Nadia sie troszke odchowa chociaz jak narazie nie nastawiam sie na drugiego bobaska. Zupelnie szczerze powiem ze moj maz jak mowi o drugim to za kazdym razem pada slowo Pawelek, Pawelek. A co jak bedzie dziewczynka? Bedzie rozczarowany? Dla mnie nie ma wiekszego znaczenia czy Nadia mialaby siostrzyczke czy braciszka, ale wiem ze moj maz wolalby chlopca...
 
Do góry