reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

maja można karmić podczas choroby, gorączki itp, dzieć dostaje wtedy przeciwciała w mleku:) także nic mu nie jest

nie będę wchodzić na maj 2012,bo.. już się wzruszam i jestem w szoku,że tyle czasu minęło,a pamiętam jak dzisiaj te wymioty:D
 
reklama
maj 2012?! Szok:-) ja 13 wrzesnie bedę miała rok od zobaczenia II, a tu już kolejne szczęśliwe:-)

Marzena słyszałam nawet, ze rozwija się dziedzina psychologi, która ma sie zajmować leczeniem depresji pourlopowej więc problem chyba dość powszechny:-)

Jolek achh jak ja tęsknie za morzem:-(
 
marzena- ja też zawsze zazdroszczę ludziom wyjazdów, nawet jeśli jadą tam gdzie już byłam. A co dopiero jeśli wybierają się w miejsce które mi się marzy... Ale nie mam co narzekac, sporo już zobaczyłam, tyle że ciągle mi mało i już planujemy gdzie za rok Mikołaja zabierzemy.
 
Cześć kochane:-)

Ale się dzisiaj wyspałam :-) Młoda calutką noc przespała dopiero ja ją obudziłam sama o 5 na karmienie bo się bałam, że mi Kluska za bardzo schudnie i teraz jak ją znam jeszcze pośpi do 11:-) jak ja kocham to moje dziecko :-D. W ogóle pogoda u nas śliczna.
Co do wakacji to też nigdzie nie byłam w tym roku, no poza jednodniowym wypadem nad jeziorko, ale budujemy się i postanowiliśmy, że darujemy sobie w tym roku wypady , żeby jak najwięcej odłożyć.

Marzenka super, że już jesteś z nami, ja też czekam na zdjęcia:tak:, a co do depresji pourlopowej to musisz sobie teraz znaleźć coś na co będziesz czekać. I ja też zawsze zazrocham ludziom wyjazdów - normalnie żal mi doopsko ściska :-)

Joluś, Maja przytulam zasmarkane i rozgorączkowane i wirtualnie podaję chusteczki i termometry oraz gorącą herbatkę z sokiem malinowym domowej roboty :-)

A jak przeczytałam o maju 2012 to normalnie się wzruszyłam, ale ten czas zapiernicza!
 
o nie ja już nic nie czytam z Maja 2012, bo aż mi się ponownie Niunia zachciało:)
Bąk śpi, ja znów dzis muszę wybywać bo malowanie trwa, zmienilismy kolor farby bo tamten zły jeden dzień w plecy.. bla bla..
Marzenka super,że już Jesteś kochana:*!
Oj biedne zasmarkane dzieciaczki:** Majeczka, Jolek buziaki!:)

wypiłam kawkę, u nas gorąco. Makabrycznie!
10 września koncert Rubika u nas, a pojde i sobie poklaszcze a co!

Buziaki dla Was majóweczki:)
 
U mnie dziś zimno. o dziewiątej tylko 14stopni na termometrze :/ Kiepsko się czuję, nie pospałam dziś znowu. Igor kicha mam nadzieję,że nie załapał nic ode mnie:(

Marzenko molestuj męża o te zdjęcia :)

A u mnie 3września rok będzie jak dwie krechy zobaczyłam :) Też chora byłam i zanim leki wzięłam zrobiłam test ... no i już lekarstw nie łyknęłam :)
 
Hejka :-)

Ojejj Maj 2012 aż się łezka w oku kręci ....


My zza granicą razem najdalej byliśmy w Pradze więc słabo ale za to często po Polsce jeździmy :tak: przyjdzie i czas na Świat a co :-p

Przyjechała moja siostra z rodzinką ta u której ja byłam z dzieciakami na wakacjach i zaprosiłam ich dzisiaj na kolację więc mam troszkę roboty w domku. A jeszcze z dzieciaczkami przydałoby się wyjść na troszkę także lecę buziaki do później .
 
Witajcie,
u nas dzisiaj słońce świeci,ale jest strasznie zimno...brrr...a my dziś mamy wizytę u pediatry (kontrola tego napięcia mięśniowego).
jolek kuruj się kochana. A co do zdjęć pieska przypomniało mi się jak kiedyś mialam takiego małego Pimpka, który wcinał brzoskwinie jak opadły z drzewa, a na jesień orzechy :-p
Maja tobie też dużo zdrówka!
marzenka czekamy na zdjęcia
 
jolek - mój kot tez wpiernicza arbuzy :) zawsze wyżuli kawałek i zlizuje z podłogi jak coś kapnie.

Wyjazdów też zazdroszczę dlatego nie lubie np na nk oglądać zdjęć znajomych bo najczęściej są z wakacji i urolpów...

Dalej czekam na kupe, a mój maluch już zachrypł od ciągłego stękania i nic mu nie pomaga. Zaczynam się stresować.
 
reklama
Witam się po przerwie
Spędzilismy jeszcze ostatni wekend wakacji na działce u teściów, od czwartku zacznie się szkoła mojej pierwszoklasistki:-)
Pogoda nam dopisała popływaliśmy w basenie, pogrilowalismy było super:-)
Oczywiście rozgadałyscie się okrutnie
Nadrobiłam trochę wczoraj dzis zamierzam reszte poczytać
Buziaki i miłego dnia
 
Do góry