reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

A mi dzisiaj się śniło dziecko moje, było śliczne!:) z tym, że nie wiedziałam jaką ma płeć, bo w tym śnie było u ludzi tak jak u żółwi-że do pewnego momentu nie widać ;)
 
reklama
A ja wiem że urodziłam ale też nie wiem czy to był chłopiec czy dziewczynka, tak mi je pokazali,że widać nie było:(
 
Witam i ja do Was dołącze:)
Termin mam na koniec maja.
Jest to moj pierwsza ciąża, więc stresa mam ogromnego.
Pozdrawiam Wszystkie przyszłe mamusie:)
 
Witamy Cie MILLA_84. To też moja pierwsza ciąża,dlatego przystąpiłam do tego forum,żeby dowiedzieć się czegoś więcej i mieć wsparcie wśród osób będących w podobnym stanie:)
 
Ostatnia edycja:
happy-halloween-witches-hat.gif


 
No tak w naszym stanie to wiadome,że myślimy o naszych maluszkach,tylko,że ja na razie staram się nie myśleć o porodzie bo jeszcze sporo czasu nam zostało.Wczoraj się naczytałam o porodach i karmieniu piersią i od razu mi się przyśniło
 
reklama
Witam nową mamusie:-D Cały czas nas przybywa:-D

Yra może zmień szpital?? Ja rozpoczęłam już poszukiwanie szpitala bo po przeprowadzce do szpitala w którym zwykłam rodzić moge nie zdążyć dojechać:-D. Nie zdziwie się jak dostane skierowanie do szpitala wcześniej bo w Opocznie szpital nie jest najlepiej przygotowany na ew przyjęcie wcześniaków i tak będe musiała gdzieś pojechać:tak:
 
Do góry