reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

My chcemy wiedzieć ale z czystej ciekawości ;-) I najchętniej właśnie na Święta, żeby wszystkim powiedzieć :-) Tylko my sobie a dzieci sobie ;-)
 
reklama
tak.. hehe jak się będzie kryć to do końca można nie wiedziec :-D

ja pamiętam ze dowiedzieliśmy się dopiero w dwudziestym czwartym tygodniu:sorry2:

ale i tak ci co mieli sie dowiedzieć po porodzie dowiedzieli sie po porodzie:tak:
dochowaliśmy tajemnicy:-p
 
ja też jak najbardziej chciałabym sn , ale boję się o to że jak moje dziecko będzie większe niż Vi to się nie zmieści w kanale rodnym (tego samego bałam się w poprzedniej ciąży)
wiem że 4500 przejdzie... ale jak będzie cięższe to chyba sama będę prosić o cesarkę , ze strachu... bo bólu sie nie boje .. i tak dadzą mi epidural bo bez pewnie nie urodzę:-D
 
ja nie wyobrazam sobie zyc 9 miesiecy bez swiadomosci co bedzie, ja to juz chcialabym wiedziec ;)) czytalam gdzies, ze juz w 12 tyg ciazy sa widoczne narzADY, tylko wlasnie zalezy to od jakosci sprzety do usg i lekarza...
 
Hej hej babeczki :-)
Widzę że już każda z Nas powoli rozmyśla jak to będzie... ;-)
Ja rodziłam naturalnie i sam poród i nacięcie krocza to pikuś , był dla mnie najgorsze to były bóle krzyżowe masakra jakaś i tyle :szok: ale teraz też jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań itp to chcę urodzić naturalnie ale wiadomo tutaj dzidzia decyduję :-D
I teoretycznie też mogę być jedną z pierwszych bo termin mam na 5 maja :-)

A tak po za tematem to dzisiaj od 10 do 20stej cały czas byliśmy na mieście a to na zakupach a to u kolegi... kurcze a teraz głowa mnie boli :-( zaraz zmykam do wyrka ale jeszcze czekam na wyniki Mam Talent.

Dobranoc śpijcie dobrze :-):-):-)
 
Mnie głowa boli codziennie już mam dość eeeeeee

W tej chwili kładzie się nacisk na sn i dopiero w ostateczności cc,jak leżałam z Goścą w szpitalu(3 ostatnie mce ciąży) to było tam na patologi kilka dziewczyn "potrójnych" i większość rozpakowała się normalnie. Nawet jeżeli jeden maluch jest do góry nogami a 2 odwrotnie to i tak stawiają na sn bo jak się urodzi ten co jest prawidłowo ułożony to ten 2 odwraca się i rodzi normalnie.Co do bólu można się przecież znieczulić całkiem skutecznie,niestety u mnie nie ma szans bo rodze za szybko i nie zdążyło by zadziałać:/

 
Witam was niedzielnie:)
Pewni jedyna jestem na forum teraz ale cierpie na poranne bezsennosci;) Budze sie wczesnie i nie moge spac:( Ale chociaz moglam was nadrobic:)
Co do porodu to osobiscie nie rodzilam jeszcze ale uczestniczylam przy porodzie siostry. Sama tez mam nadzieje ze bede rodzila naturalnie. Zyje tez nadzieja ze nie bede miala boli krzyzowych. Siostra to prawie z lozka wyleciala tak szalala z bolu.
Ale jak wyjdzie to zobaczymy ja tez bede chyba jedna z pierwszych bo termin na 4 maja
 
reklama
sylwiątko ale to są globulki na receptę.

mój lekarz ma bardzo dobry sprzęt, najlepszy w mieście, i kiedy w piątek mi wszystko pokazywał powiedział, nie sugeruj się niczym, za wcześnie na płeć. i w sumie ma racje, maleństwo ma 5 cm jak tam ma już znaleźć co jest.
 
Do góry