reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam!!! Widzę że jest nas sporo;) Ja również mam termin na 1maja;) To jest moja pierwsza ciąża;) więc nerwa mam ale staram się nie myśleć do przodu bo po co się denerwować;) Jak się tak patrzy na forum ile nas jest to jest to baaardzo pocieszające... ;) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!;)
 
reklama
Witam nowe Mamusie i pozdrawiam Maleństwa:happy2:

Dziewczyny będzie dobrze, musimy pomóc Naszym Maleństwom przyjść na Świat a dane jest to akurat nam i musimy być dumne. A na lęki przyjdzie jeszcze czas:happy2:
Mam nadzieje, że do końca będę miała takie podejście.
 
Witam nowe mamusie :-)

Misia89 bardzo słuszne podejście! tak trzymać :-)

Tak na dobrą sprawę to pewnie jeszcze nie raz będziemy wspominać ten temat a zwłaszcza w kwietniu 2011 :tak::-D a teraz rzeczywiście babeczki nie ma co się jeszcze stresować hmmm pewnie pierworódki myślą " tak łatwo powiedzieć " ale kochane naprawdę My jesteśmy do tego stworzone tak więc głowa do góry każda z Nas da sobie radę !

Moje chłopaki śpią , ja już mam obiadek zrobiony tak więc jak wstaną to zjemy i idziemy na spacerek jest tak cieplutko :-)
 
Prawdopodobnie w przeciągu 2 tygodni będziemy mieli mieszkanie do wynajęcia a może nawet segment. Mi to szczerze obojętne bylebyśmy już mieszkali Razem... Bo mam dosyć tej rozłąki:-(
 
Misia wszystko się ułoży&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Yra u mnie jest tylko jeden szpital ale szukam innego (właściwie znalazłam) a jak się okarze że musze wcześniej iść do szpitala to pojade tam gdzie zwykle do Wawy
 
Witam i ja do Was dołącze:)
Termin mam na koniec maja.
Jest to moj pierwsza ciąża, więc stresa mam ogromnego.
Pozdrawiam Wszystkie przyszłe mamusie:)

Witam Cię serdecznie, widzę ze mamy ten sam termin porodu:)

A jeśli chodzi o poród to nie chcę nawet tego wspominać, był bardzo ciężki psychicznie i fizycznie pierwszy jak i drugi, dodam tylko, że Moje Skarby rodziły się pośladkowo, coś strasznego.
 
reklama
hehe no, a to juz tylko pol roku!! ja caly czas mysle o dzidziusiu...o imieniu,czy bedzie synek czy coreczka :D o wyprawce - zastanawiam sie kiedy zaczac wszystko kompletowac, no i nawet dzisiaj rozmyslalam sobie do ktorego przedszkola pojdzie maluch :D:D normalnie niemoge sie doczekac ;)
 
Do góry